Skocz do zawartości

Calvex ™

Members
  • Postów

    47
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia Calvex ™

  1. Calvex ™

    [Ss]Mój Fms Na Omamt2 :D

    Idź taki na PVP BM'em. Nie dość, że Umki to bon do inty i jeszcze na ludzi.
  2. PROSZĘ USUNĄĆ !!
  3. PROSZĘ USUNĄĆ !!
  4. Andrzejt ma tyle plusów ogólnie za pliczki do metina* W każdym poście dostawał po 20/30 lub więcej +. :> *czyt. em2, hackshield remover itp. :>
  5. 1. Dajesz postać bez eq za postać z eq ? 2. Zakaz handlu 3. Raport :* @raport wysłany
  6. Ostatnio bawiłem się na jednym z prywatnych serwerów Hamachi i postał taki oto screenshot. @down Czy w ss'ach musi być coś ciekawego ?
  7. Calvex ™

    [Ss] Hae-Tae

    Ten stwór jest fajny. :> Ma sporo defa. Gdy ma się słabe eq. nawet ładne hity zadaje.
  8. tClient odpowiada za clienta. Gra Ci się uruchomi, załaduje i dalej nic. Musisz odpalić plik Launch 4StoryEG
  9. Calvex ™

    Konto Na Metin2.Sg

    Zrób eMail na o2.pl lub na gadu-gadu.pl . Ponieważ m2.sg nie obsługuje niektórych eMaili. Działa 100% . :>
  10. Calvex ™

    Lag Konrolowany ?

    Być może temu graczowi hmm ? padł net / chwycił big laga. Ja mam neta 10mb i jakoś lagów nie mam... Jeżeli ten gracz miał słabego neta to te lagi ma... Powinieneś kręcić video i wysłać na support. ;>
  11. Calvex ™

    Problem Z 4Story

    Polecam reInstall gry. :>
  12. Można też jako " załącznik " lub jako " zaliczkę " bo ja gdy wysyłam normalnie to czasem znika. Pozdrawiam . :>
  13. Słaby... :/ Nie dam Ci - ale również i nie + ... Bo nawet się nie uśmiechnąłem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...