Name: Ja i Minecraft#2: Dużo gadania, trochę działania.
Category: Freestyle użytkowników
Date Added: 07 wrzesień 2011 - 19:56
Submitter: bidziq.
Short Description: Dość ciekawa seria, filmik.
Tak duży odcinek podzielony na dwa party! Obejrzyjcie dwa, ot co.<br /><br /><br />Witam wszystkich! Od jakiegoś czasu zacząłem bawić się w tworzenie filmików. Dlaczego w ogóle tak? Ponieważ kupiłem sobie nowy mikrofon i gadam sobie tak na skypie z kolegami, gadam, aż tu nagle paru mnie natchnęło do tego, mówiąc, że mam dość ciekawy głos,- i nie robię raczej błędów typu yyy, eee. Mniejsza. Więc zacząłem się bawić. Na początku nakręciłem parę poradników,- ba parę, nakręciłem je cztery. Jaka oglądalność? No do 300 widzów dochodzi. Tfu, wyświetleń! Za dużo bym chciał, racja. Ogólnie umieszczam tutaj ten wątek, bo chciałbym uzyskać trochę rozgłosu. Dobra, nie rozgłosu, źle to ująłem. Chciałbym uzyskać paru nowych widzów, bo myślę, że moje serie, bo będę tworzyć jeszcze jedną, trafią do szerszego grona. Uważam, że głosu nie mam takiego złego i wpada w ucho, no! W każdym razie, zachęcam do obejrzenia tego odcinka na początek, a najwyżej potem oglądanie tych innych,- dość dużo gadam w tym odcinku, ale szczerze i same słowa cisną mi się na język. Po obejrzeniu, zostawcie w tym temacie komentarz,- tak będzie najlepiej, bo parę razy tutaj zajrzę czy coś. Co macie pisać? Co zmienić, co dodać, co zostawić, co byście chcieli zobaczyć i tym podobne rzeczy. Podkreślam, że jestem nowy,- znaczy nowy w kręceniu, a nie. Nie dziwcie się intro, też to zmienię, po prostu złapałem takiego bakcyla,- podoba mi się. No, ale przecież nie będę kręcić dla siebie samego, potrzebuję paru ludzi! No, lekka motywacja nie zaszkodzi! No, w każdym razie, jeżeli się Wam spodoba, to subskrybujcie, będziecie dostawać info o nowych, ciekawych odcinkach, a moja micha będzie uśmiechnięta. : )<br />Poniżej zamieszczam link do owego odcinka.
Wyświetl filmy