Bedzie hitem mam pytanie bo mam klienta beta lecz bez licencji wpisałem w realmlist.wtf localhost I teraz nie piszę mi że nie mam licencji na battle.net tylko że nie mam konta na localhost Więc teraz tylko czekać aż ktoś z mpc lub z trinity zrobią cholerne pliki serwerowe do d3
Mam problem z permissions napisałem je od zera mógłby je ktoś naprawić? wchodze na serwer i nie działa a w notepadzie zero błędów Daje w załączniku
permissions.rar
Już działa : ) permissions ale essentials dalej się gryziwe
mam problem niech ktoś pomoże;
zawsze jak zedytuje permissions i włącze serwer to w logach pisze Permissions Not Detected !!! o co chodzi?
błedów w konfiguracji nie mam !!!!!
Jak wgram orginalne nie edytowane permissions to rangi działają a jak zmienie lub dodam coś do rangi np admin to nie działa !!! POMOCY
Witam. mam problem z permissions, bynajmniej w konfiguracji jest wszystko ok nie błędów itd itp, gryzie się z essentials ale usuneliśmy essentials, a permissions dalej nie działa w /plugins jest wyświetlony na czerwono ? oco chodzi ?