Po zupdatowaniu Last chaosa wchodzisz do folderu tam gdzie zainstalowales go i szukasz LC.exe plik wsadowy czy cos takiego odpalasz go i pojawi ci sie to samo jak bys kliknal LC.exe normalnie, dajesz start znowu ci wyskoczy ten error ale potem juz normalnie odpalasz gre za pomoca LC.exe -->start i sie zaladuje X trap
mam nadzieje ze mnie zrozumiales bo ja tak pisze..