Skocz do zawartości

Na†an

Members
  • Postów

    114
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia Na†an

  1. No to nie mozesz sobie juz sprawdzic sam i zdobyc info na temat botow tylko bedziesz czekal az ktos Ci bedzie pisal..? A ogolnie za boty sa bany ;p
  2. Na†an

    [Szukam]Hacki

    Ta gra jest zbyt piekna zeby grac w nia z cheatami... I nie ma takich hackow jakich bys sie spodziewal, osobiscie slyszalem tylko o phoenixie (Phoenix) ale na globalu Ci nie zadziala to po pierwsze. Po drugie bedziesz musial spedzic troche czas zeby ogarnac to jak znam zycie ;p
  3. Niech ktoś łaskawie odpowie... co to za forum na którym nikt nie umie pomóc...zdenerwowałem się;/
  4. Witam Wszystkich Forumowiczów. Ten temat zrobiłem na prośbę i pomoc kolegi który posiada serwer hamachi. Problem wygląda tak ze po wpisaniu komendy "/go ox" albo "/goto ox" nic się nie dzieje na pojawia się taki napis jak na screenie poniżej PS używamy tych plików z tego tematu http://www.mpcforum....-by-mt2isgreat/ Kolega wyraził zgodę na umieszczenie tego screena oraz innych informacji. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam
  5. no i no i ?? dziala ? bo nie chce tracic czasu tyllle ;/ dobra dziala
  6. Po zupdatowaniu Last chaosa wchodzisz do folderu tam gdzie zainstalowales go i szukasz LC.exe plik wsadowy czy cos takiego odpalasz go i pojawi ci sie to samo jak bys kliknal LC.exe normalnie, dajesz start znowu ci wyskoczy ten error ale potem juz normalnie odpalasz gre za pomoca LC.exe -->start i sie zaladuje X trap mam nadzieje ze mnie zrozumiales bo ja tak pisze..
  7. Na†an

    Crack Do Hidemyip

    udalo mi sie odpalic kompa innego na ktorym mam hida ip prosze : http://www.megaupload.com/?d=BNRLSJ87 http://www.4shared.com/file/fnFf56WN/AutoHideIP.html gotowe do uzycia wystarczy wypakowac
  8. Na†an

    Jak Zrobić Premke Na 3 Dni?

    co to w ogole za pytanie ?? "jak zrobic premke na 3 dni?" ???? ciezko ci wbic na playspan/g1 i przypiety masz poradnik...
  9. Na†an

    Crack Do Hidemyip

    siemka ma ktos moze cracka do hidemyip? bo jak sie pobierze se stronki to jest na dzien ;/
  10. Na†an

    Unl.Ammo

    chyba dziala na Ak-47 bo mnie raz taki typ z tego zabilaj caly czs (calego teama)
  11. Na†an

    Wirusy W Hackach

    Siemka wiadomo, ze kazdy hack ma wiry... Moje pytanie: Ktore wiry sa bezpieczne i jakie hacki mozna bezpiecznie pobierac bo mam swiezego formata i szkoda mi kompa Z gory THX
  12. omg czyli dzisiaj nie pogram.... ja sie zajebie ;D w koreanie byl ladny przypal na zombie tylko ze tam byly laggi i nie bylo hackow ;/
  13. Na†an

    Problem Z Upade ;/

    mam ten sam blad ;/ ode mnie tez beda + za pomoc
  14. Na†an

    Hack Bez Chams

    siemq mam kolejnego hacka szkoda ze bez chamsow Screen http://www.bildermonster24.de/images/966_Unbenannt.png Download http://www.4shared.com/file/4ooIpG39/Hack_NoOne.html VT http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=4e24c151c10df732a8bf9a98682f6654b2b993e24ce4a7c31e2c14f67ab3ac5a-1286884598 Jeśli wam działa (powinien) to prosze o + Jeśli chcesz dać mi minusa to najpierw popatrz na datę gdyz czesto są UP-y
  15. dobry pomsl ale jednak mi jest potrzebny dobry format bo bardzo duzo plikow zarazonych mam w calym kompie wiec antywirus by mi i tak jakies 3/4 wszystkiego skasowal Down ( nie wiem czy to tak sie pisze ale chodzi o odp na post nizej ) nom ___________________________________________________________________________ aaaa i temat mozna by zamknac mam tu 3 dobre propozycje co moge zrobic dziekuje wszystkim
×
×
  • Dodaj nową pozycję...