Skocz do zawartości

emoliw

Members
  • Postów

    18
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia emoliw

  1. emoliw

    Nowe Forum

    Zapraszam na nowe forum ciach - tu był link ;] Zapraszam
  2. emoliw

    [Pytanie]Fish Bot

    Mam pytanie czy da się jakoś schować żeby gm nie banował konta na PL ?? I co to znaczy że botki wyrzucają itemki , tzn wyrzucają z exp bota o co chodzi bo nie wiem ??.
  3. emoliw

    Makada[Dedy][Pl]

    server do bani nie ma pelerynek i zamiast smoczej zbroji to smiertelka itp.
  4. emoliw

    Nowy Wygląd Generatora !

    Bardzo fajny generator
  5. mam taki głupi problem jak na vista zakładałem to nie miałem z tym problemy a na xp mam musze zmienić nazwe 2 plików na mt2 jednego zminiłem a 2 nie moge zmienic bo juz taki plik istnieje jak to rozwiącac ??
×
×
  • Dodaj nową pozycję...