Mam pytanie czy da się jakoś schować żeby gm nie banował konta na PL ??
I co to znaczy że botki wyrzucają itemki , tzn wyrzucają z exp bota o co chodzi bo nie wiem ??.
mam taki głupi problem jak na vista zakładałem to nie miałem z tym problemy a na xp mam
musze zmienić nazwe 2 plików na mt2 jednego zminiłem a 2 nie moge zmienic bo juz taki plik istnieje jak to rozwiącac ??