na serwerach z opcją "premium" to wpisujesz w konsoli masz różne opcje - szybkie chodzenie, wiecej amunicji w magazynku oraz budowanie wiecej dzialek i zasobnikow... najczesciej takie rzeczy sa na franc i niemieckich serwach ;]
pzdr
Polecam Tbiatek bot.. świetny bocik , swego czasu na rl tibi go używałem
Download:
http://uploaded.to/?id=2a6bad
pozdroo
Co do TA to wersja pod 8,11 to 1.16.0
Nie napisales jakie ma miec opcje..
Lap Tibia MCV:
http://odsiebie.com/pokaz/1286721---2010.html
Skan:
http://www.virustotal.com/pl/analisis/baa1...d6b99e1f7f20f57
lol...
ale chcesz go kupić czy scrackować?
Bo jak crackować to Tibia Bot NG
a jak kupić to Blackd Proxy... dwa najlepsze boty.. a jak nie chcesz ani kupować ani crackować to TibiaAuto..
wszystko masz na tym forum...
Pozdro
@up tu masz skrypt...
const
////////// Potion Healing //////////
Minimum_Potion_Health = xxx
Health_Potion_ID = xxx
////////////////////////////////////
////////// Spell Healing //////////
Minimum_Spell_Health = xxx
Healing_Spell = 'xxx'
Mana_Needed = xxx
Restore_Mana_At = xxx
Mana_Potion_ID = xxx
////////////////////////////////////
while not Terminated do
begin
UpdateWorld;
if (Self.Health < Minimum_Potion_Health) then Self.Containers.UseItemWithSelf(Health_Potion_ID);
if (Self.Health < Minimum_Spell_Health) and (Self.Mana >= Mana_Needed) then
begin
Self.Say(Healing_Spell);
Sleep(1000);
end;
else if (Self.Mana < Restore_Mana_At) and (Self.Health > Minimum_Potion_Health) then
begin
Self.Containers.UseItemWithSelf(Mana_Potion_ID);
Sleep(1000);
end;
Sleep(100);
end;
w XXX wpisujesz ile masz min zycia zeby uzylo pota.
oraz id pota jakiego ma uzyc
ID potionow (przynajmniej health)
(266); ///normal
(236); ///strong
(239); ///great
(7643); ///ultimate
(7876); ///small
to są stare wiec zobacz czy sie nie zmienilo...
Tu jest w 100% działająca wersja (poprzednio dałem starą chyba)
http://www.gigasize.com/get.php?d=wvj1thdmbxc
Przetestowane przeze mnie , wszystko pięknie działa!