Skocz do zawartości

Draker

Members
  • Postów

    197
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Draker

  1. na serwerach z opcją "premium" to wpisujesz w konsoli masz różne opcje - szybkie chodzenie, wiecej amunicji w magazynku oraz budowanie wiecej dzialek i zasobnikow... najczesciej takie rzeczy sa na franc i niemieckich serwach ;] pzdr
  2. Draker

    Tibia bot 8.11

    Polecam Tbiatek bot.. świetny bocik , swego czasu na rl tibi go używałem Download: http://uploaded.to/?id=2a6bad pozdroo Co do TA to wersja pod 8,11 to 1.16.0
  3. Draker

    Tibia

    Tibia 7.6 http://www.speedyshare.com/602964709.html Tibia 8.0 http://www.gigasize.com/get.php?d=wv95ml5m6zc Moje uploady. 100% czyste. Darmowe serwery.
  4. Nie napisales jakie ma miec opcje.. Lap Tibia MCV: http://odsiebie.com/pokaz/1286721---2010.html Skan: http://www.virustotal.com/pl/analisis/baa1...d6b99e1f7f20f57
  5. Draker

    zbieranie lota ng ots

    Nie da sie na ots otworzyc cial przez ng... Do otwierania uzywaj TA... bylo juz 20x takich tematow..
  6. Draker

    Ten dział.

    ja w tf2 gram... i do działu czasami zaglądam.. więc jestem przeciwko usuwaniu
  7. Draker

    MC

    http://www.gigasize.com/get.php?d=wvj1thdmbxc Skana nie daje bo 8kb to waży.. Mój upload oczywiście.. pod każdą wersję Tibi od 7,1 do 8,4 cya
  8. lol... ale chcesz go kupić czy scrackować? Bo jak crackować to Tibia Bot NG a jak kupić to Blackd Proxy... dwa najlepsze boty.. a jak nie chcesz ani kupować ani crackować to TibiaAuto.. wszystko masz na tym forum... Pozdro
  9. Draker

    Tibia nie działa !! ;]

    Ctrl + alt + delete i zakończ proces Tibi i włącz ją ponownie klikając prawym na ikonke i otwórz... po co robisz 2x taki temat??
  10. Draker

    Gitara

    Ja się uczyłem na klasycznej , a poradniki jak się uczyć znalazłem w googlach :P
  11. Draker

    Bocenie na Rotwormach

    @up tu masz skrypt... const ////////// Potion Healing ////////// Minimum_Potion_Health = xxx Health_Potion_ID = xxx //////////////////////////////////// ////////// Spell Healing ////////// Minimum_Spell_Health = xxx Healing_Spell = 'xxx' Mana_Needed = xxx Restore_Mana_At = xxx Mana_Potion_ID = xxx //////////////////////////////////// while not Terminated do begin UpdateWorld; if (Self.Health < Minimum_Potion_Health) then Self.Containers.UseItemWithSelf(Health_Potion_ID); if (Self.Health < Minimum_Spell_Health) and (Self.Mana >= Mana_Needed) then begin Self.Say(Healing_Spell); Sleep(1000); end; else if (Self.Mana < Restore_Mana_At) and (Self.Health > Minimum_Potion_Health) then begin Self.Containers.UseItemWithSelf(Mana_Potion_ID); Sleep(1000); end; Sleep(100); end; w XXX wpisujesz ile masz min zycia zeby uzylo pota. oraz id pota jakiego ma uzyc ID potionow (przynajmniej health) (266); ///normal (236); ///strong (239); ///great (7643); ///ultimate (7876); ///small to są stare wiec zobacz czy sie nie zmienilo...
  12. "Jestem Legendą" fajna książka :]] (film zresztą też)
  13. Draker

    Tibia nie działa

    Ctrl + alt + delete i zakończ proces Tibi i włącz ją ponownie sposobem który zaproponował pan wyżej.
  14. Draker

    NB problem

    masz to w podklejonych tematach , a dokładnie http://www.mpcforum.pl/index.php?showtopic=14 pozdroo
  15. Draker

    MC 8.4

    Tu jest w 100% działająca wersja (poprzednio dałem starą chyba) http://www.gigasize.com/get.php?d=wvj1thdmbxc Przetestowane przeze mnie , wszystko pięknie działa!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...