Skocz do zawartości

kewinxd

Members
  • Postów

    57
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Metody kontaktu

  • Skype
    mam ;)

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Berlin

Osiągnięcia kewinxd

  1. Siema , mam pytanie . Jak odbugowac postac na lomaxmt2 : / ?
  2. Siema , mam takie pytanie dotyczace serwera LomaxMt2 , czemu jest off padl serwer czy jak ;x ?
  3. kewinxd

    Ukradli mi konto

    wiadomo haha ; p
  4. kewinxd

    Ukradli mi konto

    Ale czy moglbym zadzwonic na policje ?!
  5. kewinxd

    Ukradli mi konto

    Witam dzisiaj rano wstalem i chcialem wejsc na konto ale pasy sie nie zgadzaly. Probowalem wejsc na emeila ale pasy byly zmienione gdy chcialem podac emeil alternatywny pisalo ze nie zostal skonfigurowany co mam zrobic prosze o pomoc !
  6. graj mp5 jak wbijesz 6 lvl kup se k1
  7. kewinxd

    M4A1 vs K1

    K1 : )
  8. kewinxd

    Gold?

    3dni 10 dni 30 dni 90 dni lub 180 ;d
  9. 1. Moze cos sie buglo czy cos 2. Mozesz nosic Famasa nawet na 1 lvl jesli kupiles go za Credyty!!!!
  10. Med 1. K1 2.Mp5k 3.med boxy ; p
  11. kewinxd

    Co Kupic?

    mp7a1 : )
  12. kewinxd

    Ban, Na Ile?

    ban na 4 ever
  13. k1 i cisniesz all ;p
×
×
  • Dodaj nową pozycję...