Siemka mam prośbe szukałem cracka do diablo zeby chodziło bez płyty pół dnia na google i tutaj i nic nie znalazłem.
Zgubiła mi sie plyta a chciałbym sobie pograć.
Mogł by mi ktoś pomoc podać jakiegoś cracka zeby chodziło bez płyty albo coś innego.
Słyszałem tez ze jakies pliki z plytki ,,GRA,, sie daje do folderu i sie da grać bez płytki jak by ktos mi mogl by je dać bardzo prosze.
Dzieki z gory.