Skocz do zawartości

FanGO23

Members
  • Postów

    14
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O FanGO23

  • Urodziny 08.06.1993

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia FanGO23

  1. Wierzchowce podmieniają się za konie(od 1lvl+) Jeżeli chcemy użyć wierzchowca wpisujemy /mount_test 20101 do 20109 20101 Dzik 20104 Tygrys 20106 Lew 20109 Wilk
  2. Wierzchowce chodzą bo już testowałem.
  3. Witam dziś chciałem wam pokarzać jak włożyć Wierzchowce na własny serwer: 1.Włączamy serwer 2.Wpisujemy root i hasło 3.Wpisujemy /etc/rc.d/netif restart potem ifconfig 4.Włączamy Navicat player otwieramy drugim gózikiem wybieramy consola i wklejamy to zapytanie: INSERT INTO `mob_proto` VALUES ('20110', 'boar', 0x447A696B, '5', '1', '0', '75', '', '', '0', '', 'STUN,SLOW,CURSE,TERROR', '0', 'horse2', '2', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '120', '3', '1', '0', '0', '1110', '75', '130', '130', '0', '2000', '150', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0');INSERT INTO `mob_proto` VALUES ('20111', 'dog_god', 0x57696C6B, '5', '1', '0', '80', '', '', '0', '', 'STUN,SLOW,CURSE,TERROR', '0', 'horse2', '2', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '120', '3', '1', '0', '0', '1110', '100', '130', '130', '0', '2000', '150', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0');INSERT INTO `mob_proto` VALUES ('20112', 'fire_tiger', 0x547967727973, '5', '1', '0', '85', '', '', '0', '', 'STUN,SLOW,CURSE,TERROR', '0', 'horse2', '2', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '120', '3', '1', '0', '0', '1110', '125', '130', '130', '0', '2000', '150', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0');INSERT INTO `mob_proto` VALUES ('20113', 'lion', 0x4C6577, '5', '1', '0', '85', '', '', '0', '', 'STUN,SLOW,CURSE,TERROR', '0', 'horse2', '2', '0', '0', '0', '0', '200', '200', '120', '3', '1', '0', '0', '1110', '0', '130', '130', '0', '2000', '150', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0'); 5. dajemy ENTER 6.Wychodzimy z Navicat 7. Z maszynie wpisujemy /etc/rc.d/netif restart potem reboot 8.potem maszyna się nam zresetuje 9. włączamy normalnie serwer 10.Jeszcze nie włączamy konta ponieważ trzeba pobrać pliki do Clienta i je podmienić 11.Tu macie mój filmik jak podmieniam pliki do clienta Za pomoc poproszę +
  4. FanGO23

    Kingteammt2[Pl][Hamachi]

    Witam Tu [GM]CyberMix polecam wszystkim gracą metin2 serwer KingTeamMT2. Siec KingTeamMT2/5 jest jeszcze wolna siec morza wbijać .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...