Witam dziś chciałem wam pokarzać jak włożyć Wierzchowce na własny serwer:
1.Włączamy serwer
2.Wpisujemy root i hasło
3.Wpisujemy /etc/rc.d/netif restart potem ifconfig
4.Włączamy Navicat player otwieramy drugim gózikiem wybieramy consola i wklejamy to zapytanie:
INSERT INTO `mob_proto` VALUES ('20110', 'boar', 0x447A696B, '5', '1', '0', '75', '', '', '0', '', 'STUN,SLOW,CURSE,TERROR', '0', 'horse2', '2', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '120', '3', '1', '0', '0', '1110', '75', '130', '130', '0', '2000', '150', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0');INSERT INTO `mob_proto` VALUES ('20111', 'dog_god', 0x57696C6B, '5', '1', '0', '80', '', '', '0', '', 'STUN,SLOW,CURSE,TERROR', '0', 'horse2', '2', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '120', '3', '1', '0', '0', '1110', '100', '130', '130', '0', '2000', '150', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0');INSERT INTO `mob_proto` VALUES ('20112', 'fire_tiger', 0x547967727973, '5', '1', '0', '85', '', '', '0', '', 'STUN,SLOW,CURSE,TERROR', '0', 'horse2', '2', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '120', '3', '1', '0', '0', '1110', '125', '130', '130', '0', '2000', '150', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0');INSERT INTO `mob_proto` VALUES ('20113', 'lion', 0x4C6577, '5', '1', '0', '85', '', '', '0', '', 'STUN,SLOW,CURSE,TERROR', '0', 'horse2', '2', '0', '0', '0', '0', '200', '200', '120', '3', '1', '0', '0', '1110', '0', '130', '130', '0', '2000', '150', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0');
5. dajemy ENTER
6.Wychodzimy z Navicat
7. Z maszynie wpisujemy /etc/rc.d/netif restart potem reboot
8.potem maszyna się nam zresetuje
9. włączamy normalnie serwer
10.Jeszcze nie włączamy konta ponieważ trzeba pobrać pliki do Clienta i je podmienić
11.Tu macie mój filmik jak podmieniam pliki do clienta
Za pomoc poproszę +