Skocz do zawartości

robo15

Members
  • Postów

    311
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

  1. Ja na SG w 2 dni od 0 dorobiłem się fms+9 sr 16^^ ,na 22-25lvl na besty w dolinie chodziłem na każdym CH i sprzedawałem je po 100-250k , wkoncu postanowiłem ulepszac i za 1 razem od 0 do 9 wbil owy FMS a w eq 5kk yang
  2. MetinAYT2 , Zapraszam do Jinno bo serwer zajebisty a graczy brakuje :<
  3. Nie ma operdalania sie, czekam na list
  4. Uwierz ,takie przypadki trzeba udokumetować żeby potomność wiedziała kogo leczyć xD
  5. najlepsze było jego pvp , petardy+auto
  6. super czekam na więcej , subek
  7. Nic dodać , nic ująć
  8. do EXP lepszej byc nie moglo no chyba ze 4% strzal wiecej , jesli chce EXPIC to niech zostawi ,do pvp zmienia proste
  9. haha dobra beka z tych co myśla ze truta lesia jest lepsza,pisalem ze moja jest NAJLEPSZA POD EXP ludzie ( tutaj na zombie dziala DT wiec
  10. Tematyka: Monkey D. Luffy (One Piece) Kolorystyka - czerwona lub jakkolwiek inna Rozmiary - Dopasowane pod standardy mpc Prosze zmianę nazwy tematu na [Zlecenie] Avatar + Sygnaturka
  11. nick w grze Pow3r wp 127+ <33
  12. @Jeawl Apr 12 18:41:59 :: VERSION: ****** 1215955205 metin2mod_2011sf.exe karę nałożył: Sui data nałożenia: 12.04.2011 18:50:09 data wygaśnięcia: 12.05.2011 18:50:04 Polecaj dalej Na szczescie za godzine unban
  13. robo15

    [Vm] Vt Od Fubu !

    kuurde,ma ktos reupnac to ? D:
  14. Witam cię drogi użytkowniku czytajacy mój temat . Do rzeczy.Szukam grupki osób 3-4 moze 2 nawet które były by chętne pograć na serwerku na dłuższy czas serwer jest to iMetin.org Opis; -Nie,nie jest to polskie ścierwo tylko niemiecki pierwowzór. ku po 50k szt. rady dropimy z moba exp łatwy brak standardowych misji brak królestw,jest jedno NOWE dla wszystkich (całkiem nowa mapa m1) Serwer niemiecki jak i client (pomoge w ogarnianiu kamyki dropimy z bossów,metków serwer nastawiony pod Hard. na boja 200 łuków i dużo dużo innowacji ,jest tylko jedna nowa zbroja mianowicie ta po stalce z PL'a "bąbelkowa" bez jakichś tam nie wiadomo jakich broni itd.. Jest on stabilnym serwerem,stoi ponad 230dni wiec do roku mu nie brak dużo. Niemcy wbrew pozorom sa wdosc mili Wymagania: Chęci Mikro ts3 KULTURA. Serdecznie zapraszam,warto pograc na ów serwerze :] Przepraszam za literówki. Kto byłby chętny pisać w temacie,na PW podam ts tam wszystko ustalimy // Moj pierwszy filmik z serwera po 1,5 tyg grania
  15. -Full Do PŻ -Full pż -Full unik strzał -full strzal -Full % na blok ciosu -Full diably cala filozofia. Pow3r
×
×
  • Dodaj nową pozycję...