Witam cię drogi użytkowniku czytajacy mój temat .
Do rzeczy.Szukam grupki osób 3-4 moze 2 nawet które były by chętne pograć na serwerku na dłuższy czas serwer jest to iMetin.org
Opis;
-Nie,nie jest to polskie ścierwo tylko niemiecki pierwowzór.
ku po 50k szt.
rady dropimy z moba
exp łatwy
brak standardowych misji
brak królestw,jest jedno NOWE dla wszystkich (całkiem nowa mapa m1)
Serwer niemiecki jak i client (pomoge w ogarnianiu
kamyki dropimy z bossów,metków
serwer nastawiony pod Hard.
na boja 200 łuków
i dużo dużo innowacji ,jest tylko jedna nowa zbroja mianowicie ta po stalce z PL'a "bąbelkowa"
bez jakichś tam nie wiadomo jakich broni itd..
Jest on stabilnym serwerem,stoi ponad 230dni wiec do roku mu nie brak dużo.
Niemcy wbrew pozorom sa wdosc mili
Wymagania:
Chęci
Mikro
ts3
KULTURA.
Serdecznie zapraszam,warto pograc na ów serwerze :]
Przepraszam za literówki.
Kto byłby chętny pisać w temacie,na PW podam ts tam wszystko ustalimy
//
Moj pierwszy filmik z serwera po 1,5 tyg grania