Ja bardzo proszę bo jestem ciemny w te klocki o gotowego Media.pk2 do DB Bota pod patcha 1.680 albo podanie linka skad moge pobrać media patchera i jak zpatchowac media.pk2 i poczebuje jescze linka do SRO_Clienta i Laumchera poczebuje pomocy poleca duze plusy !! ++++ !!!!!! Za pomoc naprawdę będe dzienkował