Ok Witam, mam tutaj pytanie otoz wczoraj sciagnelem Black Ops'a na kompa i myslalem ze wszystko bedzie fajnie ale patrze niedziala mi konsola. To patrze sobie na filmikach i na youtube i zobaczylem jak to zrobic.
A PROBLEM W TYM ZE NIEMAM FOLDERU PLAYER I NIEMAM JEGO ZAWARTOSCI.
I JAK ZROBIC TO BEZ TEGO FOLDERU.
albo jakies rozwiazanie.