Witam.
Pisze do Was z prostym zadaniem ;]
Mianowicie mam taką klawiaturę, która nie ma klawisza INS (Delete i INS połączone w Delete). Wiele hacków potrzebuje właśnie klawisz INS by włączyć. I tu pojawia się moja prośba.
Chciałbym kod programu, który po wciśnięciu klawisza HOME wysyłał informację o wciśnięciu INS, Dodam, ze powinien działać jako wysyłający do innego okienka. Nazwa okienka - Counter Strike, gra na full screenie.
Pozdrawiam, Asparte