Skocz do zawartości

Asparciak

Members
  • Postów

    59
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Suwałki

Osiągnięcia Asparciak

  1. Siema. On kilku miesięcy net mi się rozdupca. Więcej szczegółów znajduje się w tym temacie http://www.mpcforum.pl/topic/182648-cholerny-problem-z-internetem/ Gdy wczoraj pobierałem z FTP piosenki Nightcore, to po 10 songach net "padł" i zarypałem głową w klawe ;o Od wczoraj prowadzę poszukiwania ;D Mam prośbę jeśli ktoś ma jakieś składanki Nightcore to proszę o linka na PW. Będę wdzięczny. Zakochałem się w tej muzie Pozdrawiam, Asparte
  2. Chrome, FF, Opera, IE Systemy: WinXP, Win MX, Win7, Ubuntu 9.1 i Kubuntu 9(chyba)
  3. Witam. Od kilku miesięcy mam problem z internetem. Po jakimś czasie od używania internetu (podczas jednej sesji Windows) aby zapisać plik z internetu najpierw musi się cały pobrać aby dopiero wyskoczyło okienko o zapisie. W przypadku odtwarzaczy flash filmik lub piosenka musi się cała zbuforować żeby zaczęła lecieć. Przy pobieraniu dużej ilości pojedynczych plików jest to uciążliwe. Również korzystanie z Youtube czy wrzuty jest mocno utrudnione. Liczę na pomoc z Waszej strony. Pozdrawiam, Asparte. P.S. Temat o takiej samej treści założyłem na dobreprogramy.pl http://forum.dobreprogramy.pl/plik-musi-sie-caly-pobrac-aby-wyskoczylo-okienko-zapisie-t406607.html
  4. Masz wewnętrzne IP ;]
  5. Tylko do systemów winXp i starszych. W Win Vista i Win7 jest to wbudowane w system ;]
  6. Dla wszystkich leci + i 5*. Używam programiku jackraymund'a Do zamknięcia
  7. A dałbyś radę coś takiego napisać?
  8. Emm chodzi Mi o jedno razowe wciśnięcie. 1 klik home - 1 klik Insert
  9. Witam. Pisze do Was z prostym zadaniem ;] Mianowicie mam taką klawiaturę, która nie ma klawisza INS (Delete i INS połączone w Delete). Wiele hacków potrzebuje właśnie klawisz INS by włączyć. I tu pojawia się moja prośba. Chciałbym kod programu, który po wciśnięciu klawisza HOME wysyłał informację o wciśnięciu INS, Dodam, ze powinien działać jako wysyłający do innego okienka. Nazwa okienka - Counter Strike, gra na full screenie. Pozdrawiam, Asparte
  10. Pendravix,na 90% to jest jeden wielki fake. Neurek, uwierz Mi że są tacy ludzie ;]
  11. Ja myślę że to jeden wielki fake. Wy mu podacie passy do kont a on posprawdza czy na PLu będą pasować
  12. Up, nie baw sie w moda. @top Pozdro dedyk i hamak. Pozdro 4 you man! ;D
  13. Vmware to program do wirtualnych systemów taki jak np. VirtualPC. A mój system to: Windows MX 8.1 (modyfikacja Windy XP) Komp: Proc: Intel Celeron D 2,53GHz Ram: 512 MB Karta graficzna: Nvidia GeForce 6600 128MB
  14. Jeśli to aktualne, zgłaszam się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...