Skocz do zawartości

wronek12

Members
  • Postów

    278
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O wronek12

  • Urodziny 16.09.1997

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Lublin

Osiągnięcia wronek12

  1. Witam wszystkich... jak widzicie jest wiele serwerów gdzie jest duzy exp i sp i wgl... ale na zadnym serwie nie ma np alchemi np 100% jest jeden gdzie jest 85 ale jest znacznie mniejsza i to o wiele... I tu nasuwa mi sie pytanie: czy móglby ktos stworzyc server na hamachi Z ratami do zabawy... Prosze o pm na forum P.S jak cos to ja nie moge stworzyc serwa bo ja mam 1gb ramu a potrzebne jest 4
  2. wronek12

    HellSro

    ma ktos moze chara i dobre server by pomóc mi z sp??? nick w gdzie _SzymeK_
  3. wronek12

    LegiaoSRO

    Nie prawda Nie ma takich ratów bo wlasnie gram na tym serwie i sa po 80x exp i sp chyba cos takiego P.S ale ja osobiscie chcialbym zagrac na takims serwie gdzie sa raty po 80k-100k exp i sp i ropy i gold fajna zabawa byla by
  4. wronek12

    ApocalypseOnline

    @UP dzieki @2UP ich strona nie dziala w tej chwili a tak wgl to wie ktos kiedy bedzie on???
  5. wronek12

    ApocalypseOnline

    Witam o co chodzi czemu server off jest ??? prosze o jasne wytlumaczenie... i szybkie
  6. wronek12

    1.188 Map

    Witam potrzebuje pliku Map do Vsro serverów poniewaz dzisiaj chcialem zagrac i zauwazylem ze nie mam pliku o nazwie map I tu jest pytanie. Czy moze mi ktos wstawic ten plik??? 5+ poleci
  7. wronek12

    Boredon-Online

    Moge dostac Ip serwa ??? prosz
  8. wronek12

    Boredon-Online

    Jakie ip serwa jest???? EXP=150x , PARTY EXP=200X , GOLD DROP=175x , ITEM DROP=175x , BERSERK GAIN RATE=125X These rates will never change again.
  9. http://www.multiupload.com/TWJHS8V7KY Prosze cie bardzo chyba potrafisz korzystac z loadera no nie??? 2 klikasz Launch i wlanczaja ci sie 2 silki
  10. Jesli moge ci jakos pomóc to zrób nowe konto jesli to nie pomoze to podaj mi swoje pasy jesli u mnie nie bedzie dzialac to jest wina serwa a jesli bedzie dzialac to znaczy ze z twoim kompem cos nie tak jest... a w ostatecznosci bede mógl ci oddac moje konto z charem 110 lvl i 2 slotami na chary
  11. wronek12

    Wymienie postac

    Handel jest zabroniony ponoć... Prosze o zamkniecie tematu
  12. wronek12

    Xtrap

    http://www.multiupload.com/1X7QETGBG8 Sciągnij to i wrzuc to pilku z silkiem Powinno pomóc mi pomoglo
  13. Witam mam pewein problem wyskakuje mi komunikat taki gdy wlanczam lola Unspeciffed error occurred. Please check the logs for more informations
  14. wronek12

    SSGames-Sro

    Lol ja prosilem o pomoc poniewaz szukalem juz pod ta wersjie i nie mogle znalesc
  15. wronek12

    SSGames-Sro

    Witam mam pewien... Chodzi o avatary poniewasz w Item mall'u mam tylko jeden avatar taki bialy a slyszalem ponoc ze wystarczy jakie tam media inne sciagan i sie ma wszystkie i czy ktos moze mi podac Taki link do takiego media ???
×
×
  • Dodaj nową pozycję...