Skocz do zawartości

Kolorowy666

Members
  • Postów

    34
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Kolorowy666

  1. jakw temacie poszukuje serverów gdzie można pograć na stosunkowo małym expie z hakiem, chodiz mi o działające AK ;p najlepiej s2 jakby ktos miał coś wmiare świeżego z góry thnx
  2. Kolorowy666

    Engine ?

    Słyszałem i filmiki widziałem że ponoć tym engine można wysyłać pakiety na kase lub kopiowanie? czy to prawda czy tylko ściema?
  3. heh to widze że pograne;/ zaloguje sie przez 1-2h żbey potem drugie 2h pograć i pójść spać ;p wtedy to juz faktycznie komp 24h/7 tzreba mieć ON ;p
  4. próbowąłem 30min i nic ;/ a ten sroking coś neichula bo sie pluje nonsotop ocoś ;/ ibota zassałem ale niemam tego ecośtam33.exe.... ;/ niewiem ta gra mnei niechce chyba hehehhe
  5. ok a jak wbić na server? bo dalej niewiem i niemoge wejsć;/
  6. możes zjakeiś linki do tych tematów żbeym ogarnoł co i gdzie ;] najlepiej bo tyle tego ze głowa boli latam suzkam a to takimi językami ze nieiwem co i gdzie i oczym ;p czyli ten ibot jest najlepszy i najszybszy?
  7. Witam, przepraszam z góry że zawracam gitare. Zassałem clienta regnołem sie i chciałbym pograć lecz tu już zaczynają sie schody ;/ jak wbić na serva? ma ktoś jakeiś dobre programiki?? no i później jak już wbije to jakieś bociki by sie przydały oczywiście darmowe i działające które to najlepsze są i sie nadają? ;] Prosze mi polecić, pomóc bardzo proszę jakieś linki Z GÓRY DZIĘKI
  8. wpisuje sie te co sie mailo do gry a nie game first..... jak ktoś ma w gamefirst do jednego konta przypisanych kilka do muonline to co all przenosi na 1 konto^^? tak wiec wpisuje sie taki log i pas jak sie uzywało do wejscia w grę
  9. Kolorowy666

    Wind Proxy

    to wystaw cene mozlwości tego a nie kozaczysz i 0 konkretów... 2 posty żes walnął ze kumpel cośtam i lada dzięń bedzi ecoś o tym na forum a tu gówno
  10. Kolorowy666

    Wind Proxy

    moze jakiś link czy coś?
  11. Kolorowy666

    Gproxy

    ja wchodze do gry, elegancko na gproxy ale po 30 sek mi si egra zacina wielki lag.... i nic nie zrobie, wiecie czemu moze? tzn tak. speed dziala, ale jak otworze inevntory to sie zacina...
  12. a ma ktos bota ktory tylko kilka chociaz, na ten serwerek ;p? bo bida nic niechodzi.
  13. mam serwer no i wysylam pakiet i mi sie okienko pojawia od laplacha i neiwiem co dalej zrobic ;p a jeweli nie ma takie moje zapytanie jeszcze, wystarczy 1b zeby rozkrecic z laplachem czy musi byc 10?
  14. ;p nom wlasnie przeczytalem potem jak to napisalem ;] działa działa sory za temacik ;p
  15. Działa obecnie speed hack na globalu?? jesli to pytanie juz było to sorka :] jesli nie to czekam na odp
×
×
  • Dodaj nową pozycję...