Witam, przepraszam z góry że zawracam gitare.
Zassałem clienta regnołem sie i chciałbym pograć lecz tu już zaczynają sie schody ;/ jak wbić na serva? ma ktoś jakeiś dobre programiki??
no i później jak już wbije to jakieś bociki by sie przydały oczywiście darmowe i działające które to najlepsze są i sie nadają? ;]
Prosze mi polecić, pomóc bardzo proszę jakieś linki
Z GÓRY DZIĘKI