Skocz do zawartości

GramWeWszystko

Members
  • Postów

    364
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O GramWeWszystko

  • Urodziny 05.10.1994

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Woj. Mazowieckie

Osiągnięcia GramWeWszystko

  1. Spis fajny wrecz piekny, lecz lepszy moim zdaniem by byl gdyby przy oddonach dodac wersje wowa : 2.4.3 // 3.3.5 itd
  2. siemka, mam pytanie gdzie szybko wyexpic (moze byc waste chodzi o szybki exp ) 14 RP ?? skille : dist : 51 shield: 40 oczywiscie interesuje mnie tylko pacc
  3. @up Zaraz poprawię ale byś mógł dodać cytat do swojego posta ....
  4. Witam Prosiłbym was żebyście zamieszczali tutaj różne cytaty z piosenek zespołu metallica \m/ tak jak ja niżej : Metallica - NothingElseMatters Never opened myself this way Life is ours, we live it our way All these words I don't just say And nothing else matters Albo Trust I seek and I find in you Every day for us something new Open mind for a different view And nothing else matters Never cared for what they do Never cared for what they know But I know Do Administratorów : Prosiłbym o warny dla osób którzy nie wnoszą nic do tematu
  5. @ topic Nie wiem co was tak nagle wzielo na takie pyt ... Nie gole i nie zamierzam.. A ty golisz ?
  6. Kup za kase ?? Bo już żadne cheaty nie działają
  7. nie na pewno nie bo musze od nowa szukac pojedynczych plikow w necie i je sciagac a jak juz mowilem 1000 plikow to duzo
  8. Siemka Sciągnąłem gre i update i nagle mi wyskakuje ze nie mam kilku (okolo 1 000 z 12 000 ) plikow resources w grze S4 Jest moze jakis program ktory mi je sciagnie bo pojedynczo to dlugo trwa ;/ (a mi wyskakuje tylko nawa 1 pliku a musze ich z 1 kola )
  9. @ Nie gram już na cheatach w S4 ale luknij na elitep*pers(kropka)de
  10. @ jak odkopalem to sorry Ja zacząłem od dziś ale gram przeciwną rasa / gram rogue i mam 10 lvl ale dzis wbijam 15 Mój nick : Agusiaa ZAPRASZAM ;D Gra warta ściągnęcia tych 3,3 gb naprawde polecam jak wszystkie gry Alaplaya ta też jest zajebista ;d
  11. @ up Grasz ninja..? Skrzydełka tanie na +9 to troszkę roboty ale żadnych głupich pereł wiec ninja najłatwiej @ topic Privyy .. Polecam Pandoramt2 albo yitian
  12. a możecie podać te kody ?? to może nie będę sprzedawał tej play
  13. nie chodzi mi o żadne głośniczki ;D @2x up Nie, coś mam ostatnio z głową ale sprzedaje tą xperie więc tutaj cena nie gra roli tzn. do 2,5k @edit Albo może być Xperia ale nie play ani x10 mini
  14. Siemka Podajcie jak możecie model SE najgłośniejszego tak jak w temacie Ps. żadnej Xperia ;D mam Play ale już mi się znudziła
×
×
  • Dodaj nową pozycję...