Znudzony zwykła grą?
Ciągłe budowanie cię nudzi i męczy?
chcesz wykorzystać minecrafta jeszcze bardziej niż inni?
chcesz posmakować prawdziwej przygody?
jeżeli odpowiedziałeś większość tak ten temat jest dla CIEBIE! no dobra ale do czego w ogóle zmierzam.
wyobraź sobie 10-13 ludzi walczących z 10-13 ludzi ;P.
no ok dokładnie !
Zamierzam zebrać grupkę około 20-26 ludzi każdy od siebie coś da i postawimy dobry serwer.
Zbudujemy 2 forty ( każda grupa swój ) i dokładnie 2 tyg - 1 miesiąc ( zależy od ustalenia )
na serwerze zawita PVP! jedna drużyna będzie próbowała przejąc fort drugiej mimo wszystko
wszelkimi środkami.
Czego wymagam?
nie potrzebujesz premium bo serwer będzie postawiony dla osób którzy się na niego złożą.
ogarniętych ludzi , miłej atmosfery wytrwałej walki i drobnej daniny na rzec serwera
każdy da od siebie 9,5 - 15 zł ( zależy od ilości ludzi ) jeżeli będzie dużo chętnych kupimy lepszą maszynę ( nie zmieniając kosztów )
wszystkim zajmę się ja ( nie martw się umiem to zrobić )
jeżeli jesteś chętny napisz mi pw a podam ci dane kontaktowe do mnie i ustalimy co dalej.
pozdrawiam was waleczni kwadratowi rycerze !