Skocz do zawartości

szymonkspl

Members
  • Postów

    184
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

2 072 wyświetleń profilu

Osiągnięcia szymonkspl

  1. wyslalem ci skype na pw
  2. szymonkspl

    X-Ray Multi 3.1

    Masz :> wrzuc do siebie do %appdata%>.minecraft>bin i podmien i masz na x pewnie miales stara wersje http://www.speedyshare.com/files/27307389/minecraft.jar
  3. szymonkspl

    X-Ray Multi 3.1

    mi tam dziala x ray
  4. Witam. nie moge tej gry znalezc a bardzo na niej mi zalezy. byla stara 2d i ubogie kolory bez dzwieku ( tylko pik w komputerze ) grało sie w 2 osoby ( facet i laska ( chyba )) i podkładało sie pare rodzaji bomb pod budowle ktore trzeba bylo zniszczyc w ilus % + po ziemi biegaly 2 czy 3 potwory ktore ujmowaly nam zycie.
  5. szymonkspl

    (Pomocy)

    daj texture packa ;d. miales kiedys normalnie?
  6. twój post nic nie wnosi. nie chcę serwera za darmo chcę aby każdy się trochę złożył i wspólnie z niego korzystali. nie nazywaj mnie naciągaczem bo nawet mnie nie znasz. serwer jest dla ludzi którzy lubią pvp a nie create build jak ty ( zapewnie )
  7. gdy nam się znudzi zwykła rozgrywka również możemy się pobawić wszelakimi modami
  8. Znudzony zwykła grą? Ciągłe budowanie cię nudzi i męczy? chcesz wykorzystać minecrafta jeszcze bardziej niż inni? chcesz posmakować prawdziwej przygody? jeżeli odpowiedziałeś większość tak ten temat jest dla CIEBIE! no dobra ale do czego w ogóle zmierzam. wyobraź sobie 10-13 ludzi walczących z 10-13 ludzi ;P. no ok dokładnie ! Zamierzam zebrać grupkę około 20-26 ludzi każdy od siebie coś da i postawimy dobry serwer. Zbudujemy 2 forty ( każda grupa swój ) i dokładnie 2 tyg - 1 miesiąc ( zależy od ustalenia ) na serwerze zawita PVP! jedna drużyna będzie próbowała przejąc fort drugiej mimo wszystko wszelkimi środkami. Czego wymagam? nie potrzebujesz premium bo serwer będzie postawiony dla osób którzy się na niego złożą. ogarniętych ludzi , miłej atmosfery wytrwałej walki i drobnej daniny na rzec serwera każdy da od siebie 9,5 - 15 zł ( zależy od ilości ludzi ) jeżeli będzie dużo chętnych kupimy lepszą maszynę ( nie zmieniając kosztów ) wszystkim zajmę się ja ( nie martw się umiem to zrobić ) jeżeli jesteś chętny napisz mi pw a podam ci dane kontaktowe do mnie i ustalimy co dalej. pozdrawiam was waleczni kwadratowi rycerze !
  9. szymonkspl

    [Pytanie]Premium

    jeżeli masz bete to będziesz płacił za aktualizacje ( nie bug fixy i pewnie nie za wszystkie ). jeżeli alphe to nie. nie wiadomo czy w ogóle jakieś będą. kup na allegro giftcode zapłacisz jakieś 65-70 zł ale zyskasz na czasie i się paypalem nie będziesz bawił.
  10. sprobuj teraz. moze akurat padla im strona czasami tak jest. jezeli nie dziala to mow
  11. alpha oferuje darmowe upade gry ( nie bugfixy one sa bezplatne przy koncie beta ) a na beta upade ( o ile jakies beda ) zaplacisz pare dolarow. pozatym sie niczym nie rozni. sam mam alphe ale kiedys nie byla taka droga na twoim miejscu kupilbym sobie beta daj - ;p
  12. szymonkspl

    Hacki Muliplayer

    mccheat , stronka wygasla z hackiem nie wiem czy dziala pod ta wersje gry pod starsze na 100% @edit jaki idiota dal + ?
  13. szymonkspl

    Bug Cheat Engine

    a mccheat? ;p
  14. mam tylko jedna partycje na dysku. nie da sie nic zrobic bez utraty danych? łap + za chęci
  15. Emano ;d mam problem ale to oczywiste. moja zamulona kuzynka usunela mi simsy przez PPM usun. nie moge ich zainstalowac bo wykrywa ze sa. w regedit usunelem wszystkie wpisy dot. simsow. co mam robic? daje + lub - i 5. HELP
×
×
  • Dodaj nową pozycję...