Witam!
Mam łucznika 39lv i 18jlvl.
Polecam wam expić łukiem,wojem,magiem na komecie exp jest na widok mały ale jak siedziałem 20min i brałem po 4 moooby wbiło mi się 30%!
Co będzie potrzebne:
Postać +37-38lv i jobek 16 przynajmiej.
Przydadzą się też eliksiry zwiększenia ataku.
I dużo czasu
PS.Proszę nie piszcie :Cienki poradnik itp bo to moje pierwsze dzieło