Skocz do zawartości

ZapuszczeMuze

Members
  • Postów

    71
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Nie podano

Osiągnięcia ZapuszczeMuze

  1. A mogę się dowiedzieć jak robi się sp, czy na norm jest jlvl i czy jest jakiś poradnik dot. rejestracji.
  2. Tak samo jak na koreanie?
  3. 3x Wiedźmin ;P
  4. To jak dla mnie zwykłe nostale tylko po chińsku/japońsku. Ciężko się zarejestrować
  5. evasion nic nie zrobił < patrz spoiler > (* jedynie usunął napis Call of Duty ) @top Proszę ;_)
  6. Ta strona jest bardzo dobra do szukania takich rzeczy : www.google.pl Ciężko tak poszukać? Ja jakoś jak ściągnąłem od razu po polsku miałem.
  7. Witam! Nikt się z tobą nie zamieni kontem ze względu rejestracji i liczby postów radziłbym Ci przystopować z zamianą. Pozdrawiam ZapuszczeMuze.
  8. ZapuszczeMuze

    [Pytanie]

    W NOSTALE
  9. ZapuszczeMuze

    [Pytanie]

    Czy da się w CE zmienić wygląd moba i swój wygląd? W NOSTALE SRY
  10. ZapuszczeMuze

    (Pytanie)

    Jak za pomocą CE można zmienić wygląd noszonych rzeczy np.mam założone od 15 a wygląda jak np 70. A czy jeszcze można zmienić wygląd mobów.
  11. Witam! Dzisiaj dokładnie godz temu wchodziłem na NosTale. Najpierw na łucznika i patrze złe passy. Potem na maga i ,także złe. Tak skończyła się moja kariera w NosTale. :( ;(
  12. Szkoda To Temat Można zamknąć jak nikomu nie pomoże.
  13. Witam! Mam łucznika 39lv i 18jlvl. Polecam wam expić łukiem,wojem,magiem na komecie exp jest na widok mały ale jak siedziałem 20min i brałem po 4 moooby wbiło mi się 30%! Co będzie potrzebne: Postać +37-38lv i jobek 16 przynajmiej. Przydadzą się też eliksiry zwiększenia ataku. I dużo czasu PS.Proszę nie piszcie :Cienki poradnik itp bo to moje pierwsze dzieło
  14. ZapuszczeMuze

    [Pytanie]

    TEMAT DO ZAMKNIĘCIA!
  15. ZapuszczeMuze

    [Pytanie]

    Witam! Chciałbym zacząć grę w Kal Online. I chciałbym abyście podali mi najważniejsze rzeczy o niej np.Jaki jest exp jaką postać polecacie itd.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...