witam
chce zorbic takiego binda zeby po nacisnieciu F10 w kosnoli wpisalo mi sie i dalo enter: amx_vote "chcecie zmiane mapy?" "tak" "nie"
czy sie tak da?
Nie chodzi mi o SAY
fajnie ze jak przycisne spacje to co za 2 razem skacze i jak trzymam to albo podskoczy raz albo nie ...
@za co 20%.... to nie czit to skrypt.... znaczaca roznica
A wiec to jest tak ;p: na zywlkym csie diablo modzie, warcrafcie itp wszystko okey ping i fpsy pod kontrola ale jak wbije na byle jakie zombie ping 450+ a fpsow max 5 i po 15sekundach kick jest tak tez na niektorych mapach death run (np: gamerfun) robilem reintall nic nie dalo ;p przypomne ze mam viste(oryginal) i nie bede teraz zmienial na pirata xp ;p moze jakas komenda potrzebna?
jak zawsze sie w cos wpeirdolilem powiedzcie czy widzicie cos podejrzanego i jak go wylaczyc ze startu systemu
http://img687.imageshack.us/f/beztytuufgl.jpg/
http://img96.imageshack.us/f/beztytuuhyf.jpg/
czy jest moze program ktore w grze by karmil mojego peta rowno co 5 minut (300 sekund) przyciskajac dana cyferke (np.1) gdzie bedzie zbindowany ,,pet food'' tak zebym na noc zostawil on by co 5 minut karmil i rano bym wstal a pet by byl wyexpiony
otoz chce sie pobawic na skype
i mam program do przerabiania glosu ale tylko ja tak slysze a koledzy nie
chodzi mi o to zeby skype i wogle (np w cs'ie) szedl glos przerobiony
da sie tak?
chce nagrac moja first nutke z kolegami tak wiecie dla jaj
mamy bit i tekst jakim programem zrobic tak zeby lecial bit a my rapujemy i zeby wszystko sie zapisalo
??
czy jest jakas stronka/forum skad mozna za darmo sciagnac niezly bit pod nutke?
chodzi o h-h lub rap
tak zeby bylo to legalne i z tekstem bylo mozna na yt wrzucic