Skocz do zawartości

.Rhagven

Members
  • Postów

    27
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

O .Rhagven

  • Urodziny 07.06.1980

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Zgorzelec

Osiągnięcia .Rhagven

  1. Z powodu obrażeń umiejętności cena spada o jakieś 2 albo 3kk. Weź pod uwagę poziom ulepszenia tejże broni. Najlepiej zainwestować w magiczne metale i ulepszyć na +9 co pozwoli ci na zarobek hmm...45kk ;D
  2. Skoro taki temat już był (szukałem, ale nie było więc mi tu kitu nie wciskać), to przepraszam proszę o jego zamknięcie i ewentualne usunięcie.
  3. Mały przydatny tutorial..Koniec żalenia się, że torrent długo się ładuje..Skoro wam to przeszkadza to zapraszam do lektury: 1. Tworzymy na pulpicie notatnik 2.Otwieramy go i wpisujemy linijkę: metin2client.bin 3. Następnie klikamy: Plik -> Zapisz jako.. i wpisujemy nazwę pliku: metin2.bat Plik zapisujemy w katalogu, gdzie mamy zainstalowaną grę Metin2 PL (np. C:/Program Files/Metin2PL/) 4. Tak powinna wyglądać nasza praca: 5. Teraz możemy wysłać skrót na pulpit i uruchomić grę ;] Myślę, że się to przyda ;p
  4. .Rhagven

    Potrzebny Grafik

    Napisz do D34TH z team Metin2 (Grafik) on jest chętny, ale nie będę was ''swatać''
  5. Nie ma takiego bota do GH ;] Był kiedyś do Frets on Fire, ale nie mogę go znaleźć ;p Do GH nie ma bota..musisz niestety sam nauczyć się grać ;p
  6. Tak to prawda, trzeba wejść na chińskiego klienta..Nie orientuję się od kiedy trzeba zmienić ai_flag..Nie pamiętam dokładnie, ale to chyba było prędzej w mob_proto
  7. Podczas gry klikasz enter i wpisujesz np.: /i 19 - otrzymujesz miecz+9 ;] Musisz wpisywać zawsze ukośnik (/), a potem podajesz komendę..Oczywiście musisz być GM jakiegoś serwera, bo bez tego ani rusz ;p
  8. .Rhagven

    Keczupowrutkrul

    Hah dobry powód - keczup ;p A może frytki do tego? A tak na serio to za co dostał bana?
  9. .Rhagven

    Chat Box Mpc Forum

    1.Z tego co widzę, to było to już poruszane ;] 2.Za dużo osób jest na forum, a xat może pomieścić maksymalnie 200 osób, chyba, że wykupisz konto Premium. 3.Twój avatar jest karygodny, ale to moje zdanie :/
  10. .Rhagven

    Rhagven

    Na pewno, ale mnie dziwi z jakiej racji ktoś się podszywa pode mnie oO. Dowiedziałem się o tym forum dopiero dzisiaj od kolegi
  11. .Rhagven

    Proszę O Pomoc !

    Małe pytanko..Jak zrobiłeś to ''Normalny''?
  12. Wszystko pięknie, ładnie, ale pozwól, że się spytam: PO CO CI TO? Chcesz popsuć jakiś serwer? Może AvalonMT2? (mały offtop)
  13. Może to ci pomoże: http://peb.pl/programowanie/52-c-nauka-c-krotki-kurs-podstawy.html
  14. .Rhagven

    Rhagven

    a więc to ta osoba podszywała się pod mój nick z forum Metin2 <wnerw>
  15. Zainstaluj od nowa klienta z 2008 roku ;] Być może masz Metka z 2009r. też tak miałem, okazało się, że posiadałem klienta z 2009r. ;p
×
×
  • Dodaj nową pozycję...