Z powodu obrażeń umiejętności cena spada o jakieś 2 albo 3kk. Weź pod uwagę poziom ulepszenia tejże broni. Najlepiej zainwestować w magiczne metale i ulepszyć na +9 co pozwoli ci na zarobek hmm...45kk ;D
Mały przydatny tutorial..Koniec żalenia się, że torrent długo się ładuje..Skoro wam to przeszkadza to zapraszam do lektury:
1. Tworzymy na pulpicie notatnik
2.Otwieramy go i wpisujemy linijkę: metin2client.bin
3. Następnie klikamy: Plik -> Zapisz jako.. i wpisujemy nazwę pliku: metin2.bat
Plik zapisujemy w katalogu, gdzie mamy zainstalowaną grę Metin2 PL (np. C:/Program Files/Metin2PL/)
4. Tak powinna wyglądać nasza praca:
5. Teraz możemy wysłać skrót na pulpit i uruchomić grę ;]
Myślę, że się to przyda ;p
Tak to prawda, trzeba wejść na chińskiego klienta..Nie orientuję się od kiedy trzeba zmienić ai_flag..Nie pamiętam dokładnie, ale to chyba było prędzej w mob_proto
Podczas gry klikasz enter i wpisujesz np.: /i 19 - otrzymujesz miecz+9 ;]
Musisz wpisywać zawsze ukośnik (/), a potem podajesz komendę..Oczywiście musisz być GM jakiegoś serwera, bo bez tego ani rusz ;p
1.Z tego co widzę, to było to już poruszane ;]
2.Za dużo osób jest na forum, a xat może pomieścić maksymalnie 200 osób, chyba, że wykupisz konto Premium.
3.Twój avatar jest karygodny, ale to moje zdanie :/