Skocz do zawartości

Fejsbok

Members
  • Postów

    58
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia Fejsbok

  1. Właśnie tego nienawidze w takich dzieciach jak Wy - jak zobaczycie, że ktoś coś osiągnął, to od razu jesteście pewni, że hackował. Może pomyślcie czasem, że można w grach zdobyć coś uczciwie? Przyszłość narodu :/
  2. Haha, skąd my możemy wiedzieć jaki kod Ci się wygenerował. Za każdym razem generuje się inny więc nie wpisuj uparcie tego jednego to nie będziesz miał problemu.
  3. BożeBoże Dudek coś taki święty. Autorze tematu - zaktualizujesz Metina i na 100% wszystko wróci do normy.
  4. Fejsbok

    Rękawica Złodzieja!

    W lewym górnym rogu ekranu masz małą ikonkę z informacją o rękawicy złodzieja. Tam, gdzie patrzysz jakiego buffa dostałeś/aś.
  5. Fejsbok

    3 Skill :)

    Trująca Chmura, tymbardziej, że nawet do expa jest dobra - bo zadaje obrażenia obszarowo i truje również obszarowo.
  6. ComboFix? Jak każdy, praktycznie wszystkie programy tego typu działają tak samo, więc nie ma tu co polecać czy odradzać. Po prostu użyj go gdy podejżewasz wirusy - przy odpowiedniej pomocy pozbędziesz się ich na dobre.
  7. Idź z tym na PCforum czy jakoś tak, albo na PCformat... Wiele jest takich for, gdzie się tym zajmują. Praktycznie każde typowo komputerowe forum.
  8. Fejsbok

    :(

    No ale nie wjechał
  9. Fejsbok

    Opcja Spada

    Andrzejek nie denerwuj się tak, koelga się spytał to nie znaczy, że trzeba go zbesztać. To, że masz passy wszystkich, którzy używali ExpBota to nie znaczy, że możesz się tu czuć ważnym
  10. Suuper rewolucja, od teraz za każdym razem przed zalogowaniem głównej postaci zrobię najpierw wojnę, wyloguję się i zaloguję na główną postać, wejdę nią na wojnę i dopiero wtedy coś napiszę na czacie.
  11. Fejsbok

    Z: Lif

    Jakie keyloggery?? W żadnym programie od niego nie ma keyloggera, któs z Adminów wogóle to sprawdził? To, że jedna osoba napisała, że ukradł konto to nie znaczy, że tak jest... Koleś Wam udostępnia TradeBota a Wy mu bana dajecie... Pfff pozdro dla jakże rozgarniętej adminictracji MPC...
  12. Fejsbok

    Metin2 Launcher De

    Widzę, że nikt nie jest zainteresowany ;D Mnie strasznie kusiły te wierzchowce. Pozdrawiam
  13. Fejsbok

    Metin2 Launcher De

    Cześć, jak zapewne wiecie (lub nie) Niemcy już cieszą się najnowszymi Pathami w Metinie, na które my niestety musimy nadal niecierpliwie czekać. Znajdują się w nich w in. nowe wierzchowce i inne poprawki dotyczące zadawanych obrażeń. Dlaczego Polska musi być taka zacofana? Postanowiłem przerobić niemieckiego klienta. Dzięki tej modyfikacji można zalogować się na serwer 16. i przywołać wizualnie nowego wierzchowca Inni tego oczywiście nie widza, chyba, że też mają tę modyfikację Dają one też dodatkową obronę, atak itp, ale nie wiem na 100% czy będzie to działać na polskich serwerach... SS: i 2 inne Wybrałem do screenów te najlepsze wg. mnie ;D Plik należy wkleić do folderu z zainstalowanym Metin2PL. Działa aktualnie tylko na s16 (później zajmę się resztą serwerów). Download: http://www.megaupload.com/?d=H2O4GZ1G Skan http://www.virustotal.com/pl/analisis/44fc4bc29f6d6165787e7c08746499f540f7d7d7eaafa28d536cae526edc59a5-1272037868
  14. Fejsbok

    Obadajcie

    Dlaczego nie możesz? Bana na Google dostałeś? ;/
  15. Fejsbok

    Obadajcie

    Dlaczego nie możesz? Zbanowali Cię na googlach?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...