Siemka all mam problem z grą minecraft bo tak chcem ja sobie kupić ale najpierw chcialem zobaczyc jak sie w nia gra wiec ja pobralem tam pisze minicraft beta ok przejde juz do pytania acha bym zapomnial Nie Popieram Piractwa! no i jak ja gram sobie w ta bete to mi non stop laguje jest przerwa az chce sie grac i nagle bum i w ch... lagi wylaczam gre i wlaczam jeszcze raz znowu bez zadnego laga i bum w ch... lagi :/ prosze pomozcie moj komp:
AMD Sempron Processor 3000+ 1.81GHz, 512mb Ram. I to jest Windows xp. Prosze o pomoc za rozwiazanie problemu lub staranie sie daje +
Ps.
Gre pobralem w celu zobaczenia tej gry.
to tak:
1. Zrob sobie spolszczenie do serwa twojego
2. Wklej je do clienta metin2
3. Uruchom spol.
4.Zobacz czy ci bedzie dzialac
Jak to nie wypali to znaczy ze albo masz zbugowana mapke albo postac ale mi sie wydaje ze to mapka zbugowana.
ja bym ci radzil wlozyc kd defa, witala, obrony do zbroji a do dzwonu potwora, bony to takie zeby byl abs na strzaly, hp, silny na potwory,kryta troche