Skocz do zawartości

OskareonLord

Members
  • Postów

    204
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O OskareonLord

  • Urodziny 05.04.1998

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Kołobrzeg

Osiągnięcia OskareonLord

  1. Spierdalaj nie ten dział :*
  2. Jak miał bym oceniać to na pewno nie wybrał bym ciebie bo nic na tym nie widać za jasno tzw. oczojeb Zanim przyjmie wyzwanie zrób coś lepszego
  3. Może być :P Jak mi się odblokuje (znowu) limit to ci jeszcze sypne kilka + CIĄGLE MOŻECIE SKŁADAĆ PROPOZYCJE, NIE OBRAŻĘ SIĘ
  4. @up o kurwa mała pomyłka teraz wyłapałem napisałeś eats i bez gods miało być Do you know the death gods eat only apples ? Jeżeli możesz popraw :P I zrób mniejszy napis mniej więcej taki jak u ciebie w sygnie (oczywiście jak możesz ) A jak poprawisz (jak będziesz mógł :P) nie chcę być wybredny ktoś (niekoniecznie ty) doda mi do sygny napis Oskareon niech będzie tak jakby za tym głównym napisem (zupełnie o nim zapomniałem ) hehe ale jestem wymagający :rolleyes: Wow to zrobiło na mnie wrażenie Leci limit (tzn. jak mi się do końca odblokuje :/) DALEJ MOŻECIE SKŁADAĆ SWOJE PROPOZYCJE LIMITY CIĄGLE CZEKAJĄ @down bardzo dziękuję
  5. Nie jest złe ale widać, że robione z nudów :rolleyes: Napis trochę za duży trochę czarniejszy mógłby być :rolleyes: Avatar natomiast niezły przypadł mi do gustu na razie daje plusika Dalej czekam na wasze prace - do wygrania nagroda główna - limit +/- i 5 do profilu
  6. OskareonLord

    Na Sprzedaż

    A modek może ci sprzedać warna za darmo, pasi ? zły dział
  7. Witam ! Nie wiem czy był temat ale szukam jakiegoś fajnego clienta do grania. Tzn. ma mieć fajny wygląd skilli , fajne błyszczenie itemków (nie przegięte ) i żeby były na nim widoczne nowe epiki / hwangi / zbroje Za fajnego clienta daje od 5 do 15 plusów
  8. Sygnatura: Tematyka: Death Note Wysokość: Szerokość: odpowiednia dla tego forum Kolorystyka: czarna Napis: Do you know the death gods eat only apples ? i tak jakby z tyłu napis Oskareon Inne: Liczę na waszą twórczość + zaokrąglone rogi Avatar: Tematyka: Death Note Wysokość: Szerokość: odpowiednia dla tego forum Kolorystyka: Czarna Napis: Oskareon Inne: liczę na waszą twórczość + zaokrąglone rogi
  9. JA PIER*OLE CO WAM ODBIJA ?! CO CHWILE JAKIŚ DEBIL W ZŁYM DZIALE PISZE !
  10. Nie ten dział / Poczekaj aż ci się limit odblokuje chyba wytrzymasz 1 dzień bez metina p.s NAUCZ SIĘ PISAĆ PO POLSKU NAD "MORZE" TO JA CHODZĘ NA SPACERY A "POMORZE" TO MOJE WOJEWÓDZTWO !
  11. Nie istnieje coś takiego jak yang bot ale jest stronka do doładowywania (płatnego ale tanio dosyć 10kk za 2,50 zł) i do wbijania lv. automatycznego od 1 lv. do 50 za chyba 25 zł http://pl.metin2.mobi/ jak pomogłem to daj --------------
  12. @up dobrze mówicie gościu pewnie szkate otwierał albo zrobił misje i po prostu miał full eq to mu wywaliło :P
  13. Gówno ? Czemu rok temu to pisałeś :xxxx (mam jutro bana) ;DDDDDDDDDDDDD
×
×
  • Dodaj nową pozycję...