Nie jest złe ale widać, że robione z nudów :rolleyes:
Napis trochę za duży trochę czarniejszy mógłby być :rolleyes:
Avatar natomiast niezły przypadł mi do gustu
na razie daje plusika
Dalej czekam na wasze prace - do wygrania nagroda główna - limit +/- i 5 do profilu