Skocz do zawartości

damian179

ProUser
  • Postów

    650
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

5 obserwujących

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia damian179

  1. damian179

    Szukam terrari

    witam szukam najnowszej wersjii terarii czy mógłby ktoś podać link?
  2. damian179

    Co to jest?

    jest to piaskowiec inaczej twardy piasek 4 piaski = 1 piaskowiec
  3. Tematyka : Micro Ice na czerwonym tlem (używający oddech) Wyokość: max wymiary Szerokość:takie jakie mam w sygnie albo troche większe Napis/y: damian179 Kolorystyka: górowanie czerwonego i neibieskiego a reszta jak ci dusza hula Dodatkowe: sygna - Maksymalne dostępne wymiary Nagroda: 7 dniowy limit + ew. - / i 5* Cuś ode mnie: zaskocz mnie
  4. nowy link myśle że ten bedzie działał http://imageshack.us/photo/my-images/207/60253345.png/
  5. witam mam taki problem chciałem włączyć cs i wyskoczył błąd i wyskakiwał ciągle , i pomyślałem dobra zagram w tf2 ale to samo wyskakuej przy wlączeniu gry taki błąd http://imageshack.us...9/92560760.png/ prosze pomóżcie nagradzaqm+
  6. witam mam taki problem chciałem włączyć cs i wyskoczył błąd i wyskakiwał ciągle , i pomyślałem dobra zagram w tf2 ale to samo wyskakuej przy wlączeniu gry taki błąd http://imageshack.us/photo/my-images/829/92560760.png/ prosze pomóżcie
  7. damian179

    Problem WFT>?

    siema chciałem zagrać z znajomymi na serwerze ale nie moge gdyż jak pisze instaluje dodatki serwa(czy jakoś tak) to mi cały zacina się i nic muszę wyłączyć przez Menadzer zadań o co kaman kto pomoże dam + w cs też mi tak nie kiedy robi
  8. a wie ktoś po ile chodzi Xbox 360 albo PS3
  9. Witam mam pytanie czy ktoś wie czy zostanie wydana gra WWE 12 na PS2 P.S jeśli nie to za ile mógłbym kupić PS# albo Wi albo Xbox 360 P.S2 za ile bym selnoł PS2 z grami SVR11,Fifa11,fifa10,Fifa Streat,Fifa Streat2 i gdzie jeśli zły dział prosze przenieść daje plusy przez tydzien
  10. witam dostałem od znajomego kod do mincecrafta ściągłem se minecrafta ale teraz jest problem nie wiem gdzie wpisać gift kod . Powie mi ktoś gdzie mam go zapisać czy jak
  11. witam mam błąd gdyż kiedyś chodziły mi gry typu metin2 lecz musiałem zmienić system na 7 z xp :unsure: i teraz mi wyskakuje taki błąd o co biega? http://imageshack.us/photo/my-images/823/83315127.png/
  12. damian179

    Typy serwerów ?

    a buzzkill czy jakoś tak?
  13. damian179

    Typy serwerów ?

    gram w minecrafta na privach ale 1 mnie zastawia o co chodzi z takimi serwami survival, buzzkill co tam się robi i inne tryby gier ale nie pamiętam proszę o wyjaśnienie. Bo np. free bulid wiem że wolne budowanie ale reszta to nie wiem
  14. serwer fajny bez lagów
×
×
  • Dodaj nową pozycję...