mam pytanko pobrałem plkiczki plemion z http://www.mpcforum.pl/topic/185827-dlsilnik-tribal-wars/ te z 1 światem i mógł by mi ktoś napisać czy się da i jak to zrobić żeby pograć z kolegami chciał bym zagrać tak z 4 5 kolegami tylko nie wiem co zrobić żeby się dało za pomoc limit++++ i 5