Skocz do zawartości

qqqqqq180

Members
  • Postów

    58
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia qqqqqq180

  1. qqqqqq180

    [Pytanie]Darkorbit

    Mam pytanie bo na forum darka piszą o skandynawi 2 jest woogle taki server bo jak ja się loguje to takeigo nie ma za odpowiedz + i 5
  2. mam pytanko pobrałem plkiczki plemion z http://www.mpcforum.pl/topic/185827-dlsilnik-tribal-wars/ te z 1 światem i mógł by mi ktoś napisać czy się da i jak to zrobić żeby pograć z kolegami chciał bym zagrać tak z 4 5 kolegami tylko nie wiem co zrobić żeby się dało za pomoc limit++++ i 5
  3. już chyba raczej nic nie możesz zrobić zacznij grac od nowa czy coś a na następny raz ignoruj takie wiadomosci
  4. qqqqqq180

    [Pytanie]Metin2 Us

    aa dziala tam expbot i jak tam zarobić kase na czym ?
  5. qqqqqq180

    [Pytanie]Metin2 Us

    Mam pytanko bo mam zamiar grać na us i mam kilka pytać czy jest do tego jakieś spolszczenie czy działa jakiś expbot lub dmghacka?I czym się różni od takiego pl-a polecą + i 5
  6. tak dalej jest za darmo
  7. też tego potrzebowałem + leci
  8. bo hamachi normalnie stawiałem bez problemu chciał bym teraz zrobić no hamachi
  9. Mam pytanie otóż chciał bym zrobić priv server no hamachi internet netia z routerem i tu moje pytanie mógł by mi ktoś podrzucić tuta jak zrobić priv serveer no hamachi na routerze ? będzie 5 i +
  10. qqqqqq180

    /Safebox....

    ja wpisuje /click_mall wyskakuje okienko wpisuje hasło zamykam potem /safebox_password i moje hasło i mam magazyn otwarty
  11. heheh hasła nawet zmienić nie umiesz ehh żenada server chyba woogle nie edytowany
  12. ja bym ci polecał dragonmt2 zajeisty dedydyk
  13. qqqqqq180

    [Ss] Śmieszna Rozmowa

    haahahhaahahahhhaha dobre łap +
  14. jak byś dał 2gb to byś mógł mieć lagi ale przy 3 będzie ci chulał
  15. Wgrałem pliki do epickich broni odpalam porty wpisuje star server mi się włacza niby elegancko ale potem od nowa się włącza co zrobić ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...