Skocz do zawartości

ZoOkibyHamachi

Members
  • Postów

    401
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O ZoOkibyHamachi

  • Urodziny 13.12.1990

Metody kontaktu

  • Skype
    Nie podam :)

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Konoha

Osiągnięcia ZoOkibyHamachi

  1. forum.pcformat.pl do działu sprzęt i tam ci takiego kompa złożą że niech cie chuj strzeli. Pełen profesjonalizm. Siema
  2. ZoOkibyHamachi

    [S/NS] Bermud.pl

    Linki do forum.
  3. beka zamiast kupić to obiera nie no Strasburger II :P
  4. nie grałem , ale wygląda ciekawie :>
  5. Wbijam :9 serwer ogolnie fajny tylko troche lipny exp ale tak to Spox :)P
  6. Pewnie zeby wejść na serwer musisz pobrać ten plik z serwera(takie rzeczy robią sie automatycznie) ty pewnie masz wyłączone pobieranie plikow z serwa i dlatego tak sie dzieje...tzn. nie jestem pewien ale nic wiecej niewiem na ten temat wejdz do csa i w opcjach włącz automatyczne pobieranie plikow z serwa
  7. Thx zdecydowalem sie i wezmę chyba te słuchawki :] dziekuje za pomoc Aaaaa... te 1 to są nowe słuchawki i są one tansze ;] dlatego moje pytanie brzmialo "czym one się różnią?" poniewaz w 2 linku podałem rzekomo te same słuchawki ale juz za 100zł a nie za 59.90 tak jak te w 1 linku A teraz napisales Jak najbardziej poleca numer 2. @edit Te 1 zepsute ale zależy w jakim stopniu. Kiedy te 2 to są rozwalone ... to wiec jakie polecasz te w 1 linku czy 2? (chyba zrobiłeś jakiś błąd) ale to nic : PS:Dostałes juz + odemnie za pomoc
  8. Spoko ja tylko zapytałem bo niezrozumiałem ponieważ te za 100zł to są rozwalone -_- nie chchiałem obrazić Aaa i jeszcze raz zapytam czy to są te same ?1 link i 2? Ponownie nagrodze ;P
  9. Tak jak obiecałem + i 5 poleciało tylko mam jeszcze jedno pytanie czy te słuchawki w 1 linku za 59.90 to są te same co te w 2 linku za 100zl? bo wyglądaja tak samo aaa i mowisz ze najrozsądniejszy wybor to kupno tanszych a potem piszesz ze mam wydac te 100zl tylko ze te tansze kosztuja 59.90 a nie 100 zl Pomysle jeszcze nad tymi fatality bo tobie o te z creativa chodzi?
  10. nie rozumiem.... w 1 linku to są te stereo prosto z "fabryki" nówki sztuki a te 2 to są uszkodzone i do tego drozsze... dlatego się zastanawiam Piszesz ze są 5.1 ale co to znaczy...? odpowiedz bo ja zielony jestem
  11. Witam Jestem nowy cs'ie długo niegram więc jestem troche nieogarnięty w tych sprawach Moje pytanie jest związane z słuchawkami otóż: Czy te słuchawki różnią się od siebie jakoś chodzi mi o dzwięk w grze i mikro... Podaje strone tych ktore chce kupic : http://allegro.pl/sluchawki-speedlink-medusa-nx-miikr-bstok-6059-i1700470945.html są to słuchawki medusa nx gaming -stereo a słyszalem wlasnie ze bardzo duzo osób ktora ma dowiadcznie w csie poleca słuchawki Medusa nx 5.1 gaming headset chodzi mi o te : http://allegro.pl/speedlink-medusa-nx-usb-5-1-gaming-headset-tanio-i1698004885.html Widze ze pudełko takie same tylko cena znacznie sie różni ... te "moje" są o wiele tansze i nazwa przekręcona a wygladaja tak samo więc niewiem... prosze o opinie i odpowiedzi Nagradzam!
  12. Powiem tak serwer jest po prostu zaj***ty tak dopracowany że włos sie na głowie jeży ... ale prezentacja!? wy sobie z nas kpicie!? ..... ... ... Lepszej nie mogliscie zrobic! Najlepsza prezka jaką dotąd widzialem ! pzdr wbijac na serwa ! Quuvert tylko jedna sprawa... to troche nie sprawiedliwe ze ci co wbili 100lvl+ mieli taki exp ze w 24h wbili swoj lvl a my teraz mamy wejsc i sie męczyć? Dziwne troche
  13. Dobra ze strony serwa mozna wywnioskowac.. 1.Max 127vl 2.65 nowych metinow 3.Pierscien TP + nowe mapy w tym z jakimis bossami. 4.Nowe bronie 5.Nowe wierzchowce. 6.Drop nowych przedmiotów i jakas czerwona wieża.. chyba o dt chodzi ;P @up Launcher działa ale na chinskim cliencie.. @edit Jaki jest orginalny client chinskich privów? tzn taki na ktorym działa kazdy launcher? zapomnialem nazwy bylo w temacie szukanie chinskich privow ale nie moge znalesc.. Ps działa komuś ?
  14. Po huj dajesz prezentacje jak nawet tam nie wbiłes!? 0 info o serwie... - dla ciebie gościu
  15. A mój ulubiony serwer to był (R.I.P) Ymyt2 [CN] do tego serwera żaden niema startu... duzo ludzi , po 2 pary nowych epikow a nie tak jak teraz 213123021 epickow z e-pvp i jak tu grac jak huty po 100000k dostajesz...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...