Pewnie zeby wejść na serwer musisz pobrać ten plik z serwera(takie rzeczy robią sie automatycznie) ty pewnie masz wyłączone pobieranie plikow z serwa i dlatego tak sie dzieje...tzn. nie jestem pewien ale nic wiecej niewiem na ten temat wejdz do csa i w opcjach włącz automatyczne pobieranie plikow z serwa
Thx zdecydowalem sie i wezmę chyba te słuchawki :] dziekuje za pomoc
Aaaaa... te 1 to są nowe słuchawki i są one tansze ;] dlatego moje pytanie brzmialo "czym one się różnią?" poniewaz w 2 linku podałem rzekomo te same słuchawki ale juz za 100zł a nie za 59.90 tak jak te w 1 linku
A teraz napisales
Jak najbardziej poleca numer 2.
@edit
Te 1 zepsute ale zależy w jakim stopniu.
Kiedy te 2 to są rozwalone ... to wiec jakie polecasz te w 1 linku czy 2?
(chyba zrobiłeś jakiś błąd) ale to nic :
PS:Dostałes juz + odemnie za pomoc
Spoko ja tylko zapytałem bo niezrozumiałem ponieważ te za 100zł to są rozwalone -_- nie chchiałem obrazić
Aaa i jeszcze raz zapytam czy to są te same ?1 link i 2?
Ponownie nagrodze ;P
Tak jak obiecałem + i 5 poleciało tylko mam jeszcze jedno pytanie
czy te słuchawki w 1 linku za 59.90 to są te same co te w 2 linku za 100zl? bo wyglądaja tak samo
aaa i mowisz ze najrozsądniejszy wybor to kupno tanszych a potem piszesz ze mam wydac te 100zl tylko ze te tansze kosztuja 59.90 a nie 100 zl
Pomysle jeszcze nad tymi fatality bo tobie o te z creativa chodzi?
nie rozumiem.... w 1 linku to są te stereo prosto z "fabryki" nówki sztuki a te 2 to są uszkodzone i do tego drozsze... dlatego się zastanawiam
Piszesz ze są 5.1 ale co to znaczy...? odpowiedz bo ja zielony jestem
Witam
Jestem nowy cs'ie długo niegram więc jestem troche nieogarnięty w tych sprawach
Moje pytanie jest związane z słuchawkami otóż:
Czy te słuchawki różnią się od siebie jakoś chodzi mi o dzwięk w grze i mikro...
Podaje strone tych ktore chce kupic :
http://allegro.pl/sluchawki-speedlink-medusa-nx-miikr-bstok-6059-i1700470945.html
są to słuchawki medusa nx gaming -stereo a słyszalem wlasnie ze bardzo duzo osób ktora ma dowiadcznie w csie poleca słuchawki Medusa nx 5.1 gaming headset
chodzi mi o te :
http://allegro.pl/speedlink-medusa-nx-usb-5-1-gaming-headset-tanio-i1698004885.html
Widze ze pudełko takie same tylko cena znacznie sie różni ... te "moje" są o wiele tansze i nazwa przekręcona a wygladaja tak samo więc niewiem... prosze o opinie i odpowiedzi
Nagradzam!
Powiem tak serwer jest po prostu zaj***ty tak dopracowany że włos sie na głowie jeży ... ale prezentacja!? wy sobie z nas kpicie!?
.....
...
... Lepszej nie mogliscie zrobic! Najlepsza prezka jaką dotąd widzialem ! pzdr wbijac na serwa !
Quuvert tylko jedna sprawa... to troche nie sprawiedliwe ze ci co wbili 100lvl+ mieli taki exp ze w 24h wbili swoj lvl a my teraz mamy wejsc i sie męczyć?
Dziwne troche
Dobra ze strony serwa mozna wywnioskowac..
1.Max 127vl
2.65 nowych metinow
3.Pierscien TP + nowe mapy w tym z jakimis bossami.
4.Nowe bronie
5.Nowe wierzchowce.
6.Drop nowych przedmiotów i jakas czerwona wieża.. chyba o dt chodzi ;P
@up
Launcher działa ale na chinskim cliencie..
@edit
Jaki jest orginalny client chinskich privów? tzn taki na ktorym działa kazdy launcher? zapomnialem nazwy bylo w temacie szukanie chinskich privow ale nie moge znalesc..
Ps działa komuś
?
A mój ulubiony serwer to był (R.I.P) Ymyt2 [CN] do tego serwera żaden niema startu... duzo ludzi , po 2 pary nowych epikow a nie tak jak teraz 213123021 epickow z e-pvp i jak tu grac jak huty po 100000k dostajesz...