Witam, otóż jestem ciekawy czy ktoś spotkał się z błędem w HLbocie mianowicie komunikat: Error while loading python. Dodam, że na stronie producenta jest, że na tym serwerze co chce włączyć działa. Dodatkowo pobrałem inny serwer z listy i odpala się normalnie, co moze być przyczyną?