Skocz do zawartości

adek32711

ProUser
  • Postów

    484
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O adek32711

  • Urodziny 23.07.1996

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Polska ;)
  1. adfgsdfgsdf
  2. sfdgdfgsdfg
  3. gasdfgsdfgs
  4. sdfsdf asdasd dasdasdasdasd
  5. adek32711

    Sroking Tsro

    Reset kompa ? Hmm, właściwie po co zmieniałeś na chiński ? - Jeśli pomogłem ? +
  6. adek32711

    Wesołego...

    Nawzajem heh i dzięki.
  7. Polecam ares"a, i bearshare.
  8. adek32711

    Priv Eternia

    Mam problem, nie wiem dlaczego ale jak wszystko się spatchuje itd załączam grę wpisuję passy i wyskakuje ramka z napisem invaild password or name .... ;( Co mam zrobić żeby chodziło ? Dodam jeszcze że konto robiłem na cf.eterniagames.com.
  9. Ale się wysiliłeś ... No ale może się przydać.
  10. Dlaczego nie ma sieci Hamachi ... ? [nie chodzą]
  11. Witam. Wiesz jak zrobić, też miałem taki problem... Jak masz na pulpicie skrót do CF'a, to weź naciśnij PPM [prawy przycisk myszy] i Właściwości potem zakładka Zgodność i odznacz uruchom ten program w trybie zgodności z: Powinno pomóc. Drugi sposób to, wejdź do folderu z grą i tam masz aplikacje o nazwie patcher_cf uruchom ją i powinno chodzić ...
  12. Z tyłu podłączałem pod czerwone wejście jak coś...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...