Wiec najlepiej powylanczaj hacki od kramera typu autopot i bieganie [oczywiscie na innej postaci musisz to zrobic bo ta Tobie wywala].. Sprobuj zalogowac chara jak Cie kicknie to poczekaj do momentu gdy rynek opustoszeje ;-) Jest na to prosty sposob, ja osobiscie do m2 sie teleportuje poprostu bo jak Tobie tez sie buguje postac w m1.. Pozdrawiam.