Chcialem kupic retail lecz zostalem chyba oszukany na laczna sume 125 zł.Jak go rozponac-?Mariusz Serafin , Oswiecim , podaje sie jak odministarator gry , retaile sprzedaje od 50 zł.Uwaga podal mi swoj tel ale było juz po fakcie.Dodzwoniłem sie do Mielca!Prosze na niego uwazac!
Dzis albo jutro dam edita czy napawde mnie oszukal dam mu jeszcze czas