Skocz do zawartości

amciek465

Members
  • Postów

    37
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Metody kontaktu

  • GG
    9416107

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia amciek465

  1. Patch: 6.2.0+ Zaludnienie: przynajmniej 1000+ Raty Serwera: bez znaczenia PVE/PVP: PVE/PVP Zagraniczny czy Polski: Obojętnie Dodatkowe Informacje: Dodatek WoD najlepiej z jak najwieksza iloscia graczy. Nie Najlepiej 1k+ im wiecej tym lepiej. PvE i Pvp. Ktoś coś poleci ? Monster czy Firestrom ? A moze coś innego ? pozdrawiam.
  2. http://allegro.pl/world-of-warcraft-classic-tbc-skan-automat-i1865009876.html?source=oo Sprawdz ten link tutaj masz Cd-key + cllasic+ TBC +30 dni gry... P.S Jesli szukal bedziesz kogos do wspolnej gry to pisz. Gam na servwerze Nek'nilash w Aliance
  3. nie nie dziala. Niby sie wlacza ale nastepuje komunikat z znakami zapytania.
  4. no sluchaj jesli chodzi Ci o to czy w cliencie mam plik INDEX no to mowie ze nie mam....
  5. na yt jest poranik ! wg niego
  6. Korzystalem z proadnika od Badar'a... zaraz umiescze link
  7. witam all Mam maly problem. Otoz zrobilem serwer wszystko ok jak probuje wlaczyc gre to mi wyskakuje taki blad... Dodam ze korzystalem z poradnika od Badara wszystko zrobilem tak jak tam no ale coz blad... Dam limit + na dwa dni jak ktos pomoze mi uruchomic metina!
  8. Lap link aktywacja konta na batlle.net
  9. no do postawki. A potem prepaida kupic trzeb. P.S. Zapraszam na Serwer Vek'nilash aliance
  10. Nie musiales, poniewarz tego nie wpisuje sie przy procesie instalacji. Wpisuje sie je Glowna strona WOW'a Cd-key masz do TBC prawda ? Jesli masz cd key bez dodatkowych dni gry to musisz pre-paida kupic. Ale, taka moja mala rada jak bedziesz chcial kupic Pre-paida to skontaktuj sie z kontrachetem i zapytaj czy to co masz to wystarczy. Poniewarz moge lecz nie musze sie mylic. Najlepiej jakby ktos bardziej obeznany sie wypowiedzial. A teraz tez pytanie czy nie wykorzystales juz tamtego Cd key
  11. Nie pytaj innych o zdanie ktora postac najlepsza! Kazda ma swoje + i -. Wejdz na jakas stronke z opisem postaci dobiez postac ktora spelni Twoje oczekiwania lub tez Cb zaciekawi jej schemat rozwoju. Sam ocen co chcesz i wybiez wg wlasnego gustu...
  12. Tak musisz miec pre-paid'a zeby zagrac na serwerze globalnym. Ale, zeby zagrac na globcu musisz najpierw kupic CD'key do wow'a Aukcja na allegro Tutaj masz +30 dni gry. Potem po 30 danich mozesz kupic Pre-paid'a ceny wachaja sie 70-75zl Ale mozesz skorzystac z opcji rekrutacji przyjaciol. Na allegro to jest 30zl za 30 dni Wiec zoszczedzasz 10-15zl. Aukcja allegro 2 wrazie niejasnosci pisz! pozdrawiam
  13. amciek465

    Przepasc

    To ja nie wiem... Czekaj na kogos madrzejszego
  14. amciek465

    Przepasc

    To jak jestes w postaci "ducha" to na srodku na samej gorze masz taki przycicsk.... Nie pamietam jak sie to pisalo ale bodajze cos to z niebieskim kolorze. I on teleportuje Cie do tego ducha na cmentarzu.
  15. gdzie wszystkie dzialaja ?? Nie znajdzesz priv'a gdzie wszystko dziala. Chodz na globala
×
×
  • Dodaj nową pozycję...