wejdz na stronke kamera i zobacz KONTAKT
i tam bedzie taki punkt w którym jest napisane:
,,9. Nie proście o XenoxMT2 ani GondorMT2, Extreme S2, serwery nie zostaną dodane tak zostało ustalone.,,
reklamka ładna ale serwery chamanchi odchodza juz teraz jak ktos gra to rusza na dedyku bo sie nie opłaca ruszyc na serwerze hamanchi kilka dni i serwer upadnie i twoja praca na marne