Skocz do zawartości

kordian401

Members
  • Postów

    38
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O kordian401

  • Urodziny 14.12.1995

Metody kontaktu

  • GG
    4215587

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia kordian401

  1. Nie ma hacka na wolfteam'a na polska wersję.
  2. Szukałem wh do mw2 na wersję 1.2 208 albo nie podawali lub był wirus. Czy ktoś pomoże lub da adres/linka Z góry dziękuję
  3. chciałbym się spytać z jakiej strony ściągnąc ten program 'musk' i do jakiego folderu wkleić ten skrypt. Mam windows xp i prosze o instrukcje do dalekich i wysokich skokuw
  4. chodzi mi o jakiś hack na dalekie skakanie w cod4 zebym mug sabie jupmy robic bo nie zawsze umiem sobie poradzic ze skokami np.jak gram na old schol to jest tam tryb starej szkoły chciałby aby skoki były ciut wieksze.Wiedzącą cos na ten temat osobe prosze o pomoc
×
×
  • Dodaj nową pozycję...