Skocz do zawartości

lolestowy

Members
  • Postów

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia lolestowy

  1. ehh.. zebym ja wiedziel skad wziasc te Ip i wgle gdzie i jak wkleic... info,please...?
  2. nieeee:D do broni chce wlozyc kd i do zbroji. ja mam spolszczenie w folderze z m2.pl i dziala wszytsko oprucz tych kd. niemoge wlozyc,a kumpel ma calego klienta chinskiego i moze.
  3. siemano ludzie:] mam pytanie czy ktos zna stronke lub ma cos takiego jak ,np.patch na kd?? bo chcialbym wlozyc kd do eq,a niemoge.. kumpel ma calego klienta sciagnietego do niego,ale niema spl.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...