Witam!
Dziś chciałem was zaprosić do naszej gildi która nosi nazwę "PolishElite" która znajduje się na Elite Silkroad serwer:3
Zapraszamy wszytskich powyżej 40lv
Mamy miłą atmosferę ,dobry kontakt i chyba najważniejsze brak NOOBów.
Unia w najbliższym czasie będzie.
Lv gildi to 2(Dokładnie jutro będziemy podnosić level na 3).
Jeśli ktoś jest chętnych to proszę pisać do : KowaL,Grasik,DevilVirgin
Dozobaczenia
P.S : Nie poszukujemy noobów,dzieci...