zombie mod został wprowadzony dzis w nocy , ja okol 9.00 ciupalem w zombie mod a teraz nie mozna. wiec to pewnie jakas przyrwa techniczna albo serwery sa zbyt obciazone
1.Wejdz w antywira
2.Znajdz przechowalnie wirusow i poszukaj pliku z warrockiem
3.Przywróc go
4.Znajdz wykluczone katalogi(albo cos podobnego)
5.Wklucz caly folder z Warrockiem
6.Ciesz sie gra;]
Jest to masowy problem . gadałem z pewnym znajomym i mówił że to u g1 jest coś nie tak ,a poza tym ponoć poprawka ma być w nocy z czwartku na piątek lub we wtorek