Skocz do zawartości

xyho

Members
  • Postów

    66
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O xyho

  • Urodziny 14.01.1952

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Sochaczew

Ostatnie wizyty

2 621 wyświetleń profilu
  1. Konstantynopolitańczykowianeczka
  2. xyho

    [Inne] Moh

    A ja Ci osobiście polecam kupić :> Sam już ja skończyłem i szczerze mówiąc kładzie mw2 na łopatki. Czekam jeszcze na Black OPS :> Ale myślę, że MoH w końcu odzyska "panowanie".
  3. Oczywiście stempo... Ave! Bless THC ;]
  4. Trochę pozmieniałem, i coś takiego wyszło
  5. Złamię zakaz i dodam 2 zdjęcia ;x Mój pierdolnik jeszcze na XP, potem to ogarnąłem I tu nowy pulpit na win7: Pasek Windowsa mi ukradli :] @down: Daj link w
  6. Możesz próbować dochodzić swego, ale wątpię żebyś cokolwiek zdziałał ;x Modek= Nie pyskuj bo 10%.
  7. xyho

    Próbna Praca.

    To nie ma być żadna planeta ;o tylko abstrakcja.
  8. xyho

    Próbna Praca.

    Jak oceniacie? ;] Praca zrobiona bez żadnych poradników, tak na szybko.
  9. Wielkie dzieki, temat mozna zamknac. /gad516 probowalem z plikami ''monster'' ale nie wiedzialem, ze tamte jeszcze trzeba skopiowac ;]
  10. Znajdzie sie jakis inny? Tego juz wlasnie probowalem i nie dziala [wszystkie wesje].
  11. Witam Czy moglby ktos mi udostepnic jakiegos multihacka ktory bedzie dzialal na prywatnych serwerach? Z gory dziekuje ;]
  12. Nie mi tu moze oceniac, bo sam dopiero zaczynam ale ta ostatnia praca znacznie lepsza. Lepiej stonowana, ogolnie kolory ladniej dobrane. Podoba mi się to, ze nie zmieszales cieplych barw z zimnymi
  13. xyho

    [Zlecenie]Sygnatura

    Prosze ta z Housem : Postaram sie zrobic 2, bede mial wieksze pole do popisu ;] @ 2 propozycja :
  14. xyho

    [Zlecenie]Avatar

    Zaraz wykabinuje jakiegos avka i dam edita ;] @1 propozycja : @ ... i 2 :
  15. xyho

    [Zlecenie]Sygna

    Taka moja mała propozycja. Wiem, ze nic specjalnego ale.... http://img205.imageshack.us/img205/4721/sygnav1.jpg @Tutaj to samo, z mała modyfikacja ;] http://img3.imageshack.us/img3/3554/sygnav2.jpg Moze potem, jesli bede mial czas wymysle co innego.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...