A ja Ci osobiście polecam kupić :> Sam już ja skończyłem i szczerze mówiąc kładzie mw2 na łopatki. Czekam jeszcze na Black OPS :> Ale myślę, że MoH w końcu odzyska "panowanie".
Złamię zakaz i dodam 2 zdjęcia ;x
Mój pierdolnik jeszcze na XP, potem to ogarnąłem
I tu nowy pulpit na win7:
Pasek Windowsa mi ukradli :]
@down:
Daj link w
Nie mi tu moze oceniac, bo sam dopiero zaczynam ale ta ostatnia praca znacznie lepsza. Lepiej stonowana, ogolnie kolory ladniej dobrane. Podoba mi się to, ze nie zmieszales cieplych barw z zimnymi
Taka moja mała propozycja. Wiem, ze nic specjalnego ale....
http://img205.imageshack.us/img205/4721/sygnav1.jpg
@Tutaj to samo, z mała modyfikacja ;]
http://img3.imageshack.us/img3/3554/sygnav2.jpg
Moze potem, jesli bede mial czas wymysle co innego.