Po pierwsze jak nie ma generatora to starać się ładniej reklamę robić :x
Po drugie trzebało dopisać że hasło do sieci to 12345
Po trzecie gdzie skan...
I po Czwarte ss handlarzy by się zdało ;x
Nie bawię się w moda ale ja bez tych rzeczy nie wbijam na serwer ;x
No serwer nie fajny...
Bany za to to jak ja skila na P wbije <lol2>
I pustynia z bugowana to od buguj... I jeszcze za to ze tak powiesz ban <lol2>
Śmieszne... Nie polecam !