Skocz do zawartości

szwartinio12

Members
  • Postów

    120
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia szwartinio12

  1. Reje chodzi ale strasznie muli ;x
  2. 255 jak patrzyłem no chyba ze pliki jakoś prze edytujemy... w nawigacie wyciągniesz 255 :P
  3. Ta na samym dole zaczyna się bodajże od 500
  4. Ja tu wszystko praktycznie umiem oprócz Questów i strony na serwer :| Ale forum jeszcze zapomniałeś dopisać by zrobić :P (ja forum umiem jak coś)
  5. Po co dwa temat tego serwera?
  6. Po pierwsze jak nie ma generatora to starać się ładniej reklamę robić :x Po drugie trzebało dopisać że hasło do sieci to 12345 Po trzecie gdzie skan... I po Czwarte ss handlarzy by się zdało ;x Nie bawię się w moda ale ja bez tych rzeczy nie wbijam na serwer ;x
  7. Strasznie reje muli :|
  8. Da się w generatorze... Za brak generatora modek zamknie...
  9. Serwer spox nie mam dużych lagów... Tylko reje muli... ;\
  10. Serwer spox łap -
  11. szwartinio12

    50Hx[Hamachi[Pl]

    No serwer nie fajny... Bany za to to jak ja skila na P wbije <lol2> I pustynia z bugowana to od buguj... I jeszcze za to ze tak powiesz ban <lol2> Śmieszne... Nie polecam !
  12. Reklama... Mało tego "Haki dozwolone" ... no to serwer bardzo zachęcający...
  13. Gdzie spolszczenie , sieci , reje , skan itp rzeczy?
  14. Tak serwer nie za fajny... GA sprzedaje GM'a za SM... Reje nie działa... - leci
  15. xxxx
×
×
  • Dodaj nową pozycję...