Coś w takim stylu :
http://www.mommieswithstyle.com/wp-content/uploads/2010/09/suave_logo.jpg
Tylko że z nazwą IMO
EDIT>
Albo coś takiego
http://www.agnieszka.owczarczak.pl/wp-content/uploads/2010/07/pge-arena.jpg
z nazwą IMO protection system
Siemka potrzebuje pomocy w sprawie loga dla firmy. A mianowicie nie mam zielonego pojęcia w sprawie grafiki, i brakuję mi trochę pomysłów. Może mi ktoś pomoże, nazwa firmy to IMO. THX z góry
Yyyyyy mam problem jak włączę grę już po zainstalowaniu patcha to mi się nagle wyłącza cale okienko wie ktoś czemu ??
EDIT
już zrobione dla Windowsa 7 musiałem dać uruchom ze zgodnością Windows XP SP3
Ja mam pliki od paniny i tez mi się zresetowała konsola. Ale nic poza tym. Reset był po mega lagach na serwie. Możliwe że było dużo błędów:)
Ajjjjj te lagi