Skocz do zawartości

Pawel-kolo

Members
  • Postów

    93
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Pawel-kolo

  • Urodziny 22.10.1990

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Ciechanowice/Wrocław/Warszawa/Gdynia/Lochem(nl)

Osiągnięcia Pawel-kolo

  1. Coś takiego ale nie do końca o takie coś mi chodziło Tutaj bym bał bez ,,protection system" i jakąś ładniejszą czcionkę
  2. Coś w takim stylu : http://www.mommieswithstyle.com/wp-content/uploads/2010/09/suave_logo.jpg Tylko że z nazwą IMO EDIT> Albo coś takiego http://www.agnieszka.owczarczak.pl/wp-content/uploads/2010/07/pge-arena.jpg z nazwą IMO protection system
  3. Siemka potrzebuje pomocy w sprawie loga dla firmy. A mianowicie nie mam zielonego pojęcia w sprawie grafiki, i brakuję mi trochę pomysłów. Może mi ktoś pomoże, nazwa firmy to IMO. THX z góry
  4. Pawel-kolo

    Total 4Fun

    CO to ma byc ??
  5. Yyyyyy mam problem jak włączę grę już po zainstalowaniu patcha to mi się nagle wyłącza cale okienko wie ktoś czemu ?? EDIT już zrobione dla Windowsa 7 musiałem dać uruchom ze zgodnością Windows XP SP3
  6. Szukam działającego FB ale nie od Andrzeja i bez EM ??
  7. Próbowałem 2x zainstalować na 2 partycjach ale to tez nic nie dało ;/
  8. Witam mam pytanie:) Jak włączyć 2 gry na 1 kompie, czy istnieje taka możliwość.
  9. yyy To na pewno jest żart, gdyby mieli Ci coś zrobić za serwa raczej by nie pisali sms:)
  10. Witam tak jak w Temacie szukam jakiejś ekipy do expa na s9 Shinsoo. 40lvl Szaman Smok Chętni pisać gg 9809111
  11. Oferuje pomoc typu buff Blogo M i pomoc M na S9 w czerwonym królestwie za exp:) Pisać na gg 9809111. Edit lvl 37 Rośnie bardzo szybko
  12. A mogę prosić o lokalizacje pliku game na serwie postawionym na plikach paniny??
  13. Ma ktoś jakieś pliki w których bony są normalne bo nadal nie mogę znaleźć??
  14. Miałem te pliki w 1 dzień jak tylko były i do tej pory mam problem z tymi bonami. Udało się komuś ??
  15. Ja mam pliki od paniny i tez mi się zresetowała konsola. Ale nic poza tym. Reset był po mega lagach na serwie. Możliwe że było dużo błędów:) Ajjjjj te lagi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...