Skocz do zawartości

XXReydaRXX

ProUser
  • Postów

    587
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O XXReydaRXX

  • Urodziny 14.08.1996

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    C.....n
  1. Dzięki Macie po plusiku Close.
  2. Joł ! Możecie mi podać tytuł tej nutki wykorzystanej w filmiku ? : Dodatkowo chcę zapytać jak nazywa się ten rodzaj muzyki Dam do przykładu filmiki z taka muzyka : http://www.you tube.com/watch?v=04lQr20ruEc&feature=related (tu od 0:40) http://www.you tube.com/watch?v=8rS2N01wCp4&feature=related http://www.you tube.com/watch?v=mhPoyjOjKr0 (od 0:11) http://www.you tube.com/watch?v=qkHjoGRA_8A&feature=relmfu Chodzi mi głównie o muzykę mixowaną i dynamiczna Więc prosze o rodzaj takiej muzyki i jeśli znacie to przykłady wykonawców takiej muzyki PS. Czepia się 5 filmików :X Polączcie you i tube Z góry dzięki :*
  3. Siemka , prosiłbym o zrobienie mi spraya do cs-a , zrobiłem se na graffiticreator ale tam jest z tłem a ja chce bez tła Tu macie wzorzec: http://img846.imageshack.us/i/radeq.png/ PS. Gdyby się nie dało tego obrazka @up zrobić aby był przeźroczysty to prosze o zrobienie w gimpie/ps-ie podobnego :> Z góry dziękuje
  4. Nom Szczególnie włosi w takie bloki się bawią Dzięki za wyrazy szacunku ;]
  5. Szukaj nie boli :|
  6. Mhm to nie działa nadal mam ten problem
  7. Masz tu demko http://www.speedyshare.com/files/26852654/Problem.zip
  8. Siema Zrobiłem swój własny server HLDS , wgrałem bunnyhop.amxx itp. wszystko fajnie nie blokuje w grze skakania ale jest problem. Otóż jak robie BH to się wogle nie rozpędzam i jakieś dziwne to BH wychodzi ( jak z W chociaż nie używam ) Mógłby ktoś pomóc żeby było 'czyste' bh jak na serverach Deathrun ? Jeśli ktoś mógłby pomóc to fajnie by było
  9. 2xUP Sygna nie oznacza SPAM w tym temacie tylko to że w to gram
  10. Dołączam się do pytania , mi też czasami nie działa ale chyba... Są 2 opcje czemu : 1.Te ataki na mpc 2. Te całe evonisy , eveneye , arethie itp. Metin2Privy 100 ileś stron a codziennie tam lącznie 500 dzieci siedzi ;f
  11. Koleś 1. To że gram w metina nie oznacza że jestem neosem ... To jest zwyczajna gra , gdybym gram 24/7 + full hack + ksuł itp. wtedy możesz mi mówić neos 2. Coś ci się chyba popierdoliło że wyjeżdżasz z takim tekstem że niby pisałem paktofonika ... PS. Ja nie pomyle paktofoniki ze słoniem jak ty mnie z neosem ... =,= 3. Nie zbieram + ani - ... + to wg. mnie takie dowartościowanie i zachęcenie do dalszej pracy na forum , czy mi go dasz czy nie zależy od cb .
  12. @Lelon : Dzięki , 5 + dla cb i 5* @Szymchel : Napisałem gdzieś Paktofonika ...? Pisze że Słoń . mózgu Jak znam życie neosy znów dadzą po 3,4 minusy bo nie jest wszystko po ich myśli , a pierdolcie się ehh @edit: Sry Lelon , myślaem że + zbierzasz , dałem 1 + to dam tera 4 - ;D
  13. @ 2xUP : Dzięki , masz 3+ i 5* @ up : A czy pisałem w 1 poście że to moje ? ... Pisze przecież : 'znalazłem na necie' Ps. Za co te minusy w moich postach =,= ? Ps2. Możecie dać download Słoń - : ) , prosze bo znaleść nie moge
  14. kurwa chyba wy facepalm i to big , mózgi pisze kurwa że nie ma na yt wyników dobrych jak wpisze : Słon - : ) I kur.. Jaka paktofonika stary ? Komuś chyba mamusia podawała zupe z lewej...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...