@Lelon :
Dzięki , 5 + dla cb i 5*
@Szymchel :
Napisałem gdzieś Paktofonika ...? Pisze że Słoń . mózgu
Jak znam życie neosy znów dadzą po 3,4 minusy bo nie jest wszystko po ich myśli , a pierdolcie się ehh
@edit:
Sry Lelon , myślaem że + zbierzasz , dałem 1 + to dam tera 4 - ;D