Skocz do zawartości

ZiomalRXnowciu

Members
  • Postów

    40
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia ZiomalRXnowciu

  1. ZiomalRXnowciu

    Spellforces

    Numer serwera : 2 Nazwa Gildii : SpellForceS Wymagania :10lvl i wplaty 10golda dziennie Informacje zachęcające osobę do dołączenia :mila atmosfera wojny 3razy w tygodniu zapraszamy do dolonczenia Kontakt z dowództwem gildii w sprawach rekrutacyjnych : DOWÓDCA neptun007 OFICER dagers,nr gg :765767 Informacje o budynkach : Twierdza 1poziom ,skarbiec 7poziom czyli 14% zlota , Trener 7poziom 14% doś Ciagle sie rozwijamy
  2. Ćześć mam pytanie czy zrobie priva ale tylko do siebie innaczej local ale mam 512mb ram tylko czy uda mi sie zrobic tylko dla siebie na tej pamienci albo polowie prosze o odp
  3. Czy to prawda że metin2 ma być zamknięty czy to plotki podobno twórcy gry nie opłacają metina bo za dużo botów . nie oszekuje na ++ ani --- ani 5 tylko o ODP
  4. ZiomalRXnowciu

    Jest Procesor!

    fajnie ze masz juz nowy procek a wiesz ze od 2pzd ma byc platny easymetin2
  5. Siema mam prośbe czy ktoś mogł by podac link do sploszczenia do CoD4 bardzo bym prosil bo mam wersje ang ty pomagasz ja rozdaje ++++++++++++++++i5555555555
  6. ZiomalRXnowciu

    Prosba O Fishbot

    czesc czy mogl by mi ktos dac link do dobrego fishbota bo sciagnelem wczoraj fishbota dzialal a dzisiaj juz ryb niechce mowic i wyskakuje hack error hacksheld
  7. ZiomalRXnowciu

    Przepusta Do V2

    Czesc slyszalem ze podobna sa jakies pliki do podmiany ze mozna sellnac przepuste do v2 kiedys byl temat na mpc ale nie moge go znalezc i czy mugl by mi ktos wrzucic link do tych plikow albo przeslac na gg 765767 z gury dziekuje za pomoc i dla kazedgo plus za pomoc
  8. ZiomalRXnowciu

    [Problem]Z Em2

    Czesc mam problem z em2 mam tego patcha najnowszego i najnowsza wersje jak sie loguje jes dobrze ale jak mam zlokalizowac metin2cilen.bin to jak go wybiore wyskakuje ze "Blad ta wersja easymetin2 jest przeznaczona dla polskiego metin2.pl" mam olskiego mietina spatchowanego i torrentowego i nie wiem co zrobic za pomoc oszywiscie ++++++++++sy z gury dzeki przepraszam za ortografie ale mam cos zrabanego z windowsem i nie moge pisac polskich znakow
  9. ZiomalRXnowciu

    [Problem]Z Em2

    Czesc mam problem z em2 mam tego patcha najnowszego i najnowsza wersje jak sie loguje jes dobrze ale jak mam zlokalizowac metin2cilen.bin to jak go wybiore wyskakuje ze "Blad ta wersja easymetin2 jest przeznaczona dla polskiego metin2.pl" mam olskiego mietina spatchowanego i torrentowego i nie wiem co zrobic za pomoc oszywiscie ++++++++++sy z gury dzeki przepraszam za ortografie ale mam cos zrabanego z windowsem i nie moge pisac polskich znakow
  10. Czesc mam maly problem z easy bot jak chce sie na niego zalogowac to wyskakuje takie cos "client send fail" i mam prosbe czy mozecie mi pomuc oco chodzi z gury dziekuje bende dawal plusy ++ przepraszam za ortografie ale mam cos zrobanego z windowsem i nie moge pisac polskich znakow bardzo prosze o pomoc bez tytułu.bmp
  11. ZiomalRXnowciu

    Dmg Hack ;)

    Elo daje wam dzisiaj hack a konkretnie dmg hack lecz dziala tylko na privach a sluzy do zabijania potworow to znaczy ze np zolwia rozwalimy w 10s INSTRUKCJA : wystarczy wkleic 2 pliki pc i PC i zadziala ale zeby zadzialal to czeba dmg dziala na surka -woj meszczyzna ninja szaman kobieta DZiekuje prosze o ++ sorki za ortografie ale nie wiem czemu nie moge pisac polskich znakow
  12. Mam mały problem przeinstalowałem wina i zainstalowałem CrossFire lecz wyskakuje mi błąd
  13. ZiomalRXnowciu

    Nowy Pubk Hack

    xxx
  14. Dziekuje wszystkim za pomoc temat END
  15. Cześć mam mały problem z grą Combat Arms . Wiec problem polega na tym ze gram sobie normalnie w Ca i chcę kupić broń wchodzę w shop i mam tylko postac i czarny obraz. ZA pomoc oczywiście + i 5 w profilu Na dole zamięściłem screen bez tytułu.bmp
×
×
  • Dodaj nową pozycję...