mam pytanie do obecnych grających już w lineage graczy, chcę powrócić do Lineage i pytanie związane jest z serwerem, chciałbym taki gdzie jest sporo polaków i żeby był low ratowy gdzieś max do x20
mam też problem z warrockiem gra się przycina gdy się tylko zaczyna w kogoś trafiać... nie wiem czemu oni tego nie robią, najgorzej jak ktoś ma premkę płaci a grać się nie da..
miałem ostatnio formata specjalnie po to żeby przyspieszyć Warrocka, pomimo tego nadal mam okrutne lagi gdy wchodzę do gry i strzelam w kogoś gra się zawiesza.. nie wiem czy to wina serwerów czy czego.. Ktoś wie jak mi pomóc?
zrobilem ten nowy duzy update.. wlacza mi sie ten program tas tarcza antycheatowa czy jak to sie nazywa potem wlacza mi sie czarne tlo i wychodzi z gry... mam windows viste...
prosze o pomoc