Siema nie będe dawał ss'a. Postram sie to jak naj jasniej. A więc tak właśnie pobrałem i zainstalowałem CF (CROSS FIRE)
No i odpalam i jest patch w prawym dolnym rogu pojawia sie normalnie xtrap po sierotku jakiś chyba patcher i nic a jak odpalam 2 raz to pisze żebym zakończył gre czy tam wyłącz grę aby włączyć cos takiego patrzałem w takim jednym temacie
że trzeba włączyć w właściwościach "NT 4.0 sp 5" włączyłem dalej nic jak sie nazywa proces cf'a? i jak to zrobić żeby się odpalił dam 5 na profilu