Skocz do zawartości

Kressh

Members
  • Postów

    216
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Kressh

  • Urodziny 23.07.1983

Metody kontaktu

  • Skype
    kressh4

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Wałbrzych

Osiągnięcia Kressh

  1. Kressh

    [S/NS]xxx [Onlu_DD2]

    linki do forum
  2. Kressh

    Problem garrs mod 10

    Pomylilo mi sie Garry's mod
  3. siema pobralem garr's moda no i wypakowalem istaluje i laduje sie 2/6 i sie laduje non stop i nic ile to bedzie trwac :/ prosze o odpowiedz zainstaluje to sie wgl?
  4. ref
  5. Siema nie będe dawał ss'a. Postram sie to jak naj jasniej. A więc tak właśnie pobrałem i zainstalowałem CF (CROSS FIRE) No i odpalam i jest patch w prawym dolnym rogu pojawia sie normalnie xtrap po sierotku jakiś chyba patcher i nic a jak odpalam 2 raz to pisze żebym zakończył gre czy tam wyłącz grę aby włączyć cos takiego patrzałem w takim jednym temacie że trzeba włączyć w właściwościach "NT 4.0 sp 5" włączyłem dalej nic jak sie nazywa proces cf'a? i jak to zrobić żeby się odpalił dam 5 na profilu
  6. Kressh

    Satab mt2

    Co to za wwwwwww? dodaj ss handlarzy raty w % i co na start
  7. Siema pobrałem metka świeżo po formacie zainstalowałem do metka sf2011 kamer moda i jak otwieram connect helpera wyskakuje mi takie okno ss: http://imageshack.us/photo/my-images/98/beztytuujud.png/
  8. Chce nagrac z kolegą lets playa z minecraft i pierw go bylo za cicho slychac a teraz za glosno jak mam to zrobic zeby go bylo troche ciszej slychac daje + i 5
  9. mam neta 124MB
  10. Siema mam problem bo zrobiłem serwer hamachi chciałem z kolegą nagrać lets play'a ale jak wlazi na serwer to spada w ziemie i ma czarny ekran a po chwili go wywala pls pomóżcie dam + i 5 kto pomoże
  11. zakaz handlu
  12. Serwa nie polecam lagi są HA nie ogarnięty
  13. Próbowałem i nic
  14. Siema!! Chciałem pograć na metin2 JP ok to chciałem sie zarejestrowac na stronie sankedo tam pokazuje ze e-mail trzeba w pisać i jakis mi przyjdzie o aktywacje że moge konto zrobić czekam juz 4 dni i mi nie przychodzi ;/ ... wiecie jak mam to zrobić żebym mógł się zarejestrować lub zrobi mi ktoś konto? piszcie gg:11804641 skype:kressh4 lub pw albo e-mail [email protected]
  15. Kressh

    Adriatic[Pl]Dedyk

    fake...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...