Ja mam pomysł za to by zrobić dmg hack z konia [bez wait hacka!]
http://www.mpcforum.pl/topic/508314-dldmg-na-pl/
Tutaj jest dzialajacy na PL'a ale przydalo by sie jakos wykasowac tego waithacka by bil tylko jak my bijemy
ResPol zgodze się z tobą, ale ten bonus wbudowany w item ma całkowicie inne działanie niż ten w czarowanym ostrzu, tzn nie dodaje PŻ co każde uderzenie
ale oczywiście też te 10% obrażen które zostaje dodanych do pż też ma znaczenie prawda? też sporo daje? na dodatek mam jeszcze czarowane ostrze M10 które daje 7% ale one całkiem inaczej działa niż wbudowane w item i nie jestem pewien czy sie łączą wie ktoś coś na ten temat?
witam mam pytanie nie posiadam już niczego w metinie i chciałem zacząć grać od nowa nie mam pojęcia jak sie dorobić wojem body zaczynając gre od zera gdzie expić co opłaca się kupywać jak zarabiać a co najważniejsze jakich cheatów do tego będe potrzebował