Skocz do zawartości

WujekHeniek

Members
  • Postów

    36
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia WujekHeniek

  1. Ja mam pomysł za to by zrobić dmg hack z konia [bez wait hacka!] http://www.mpcforum.pl/topic/508314-dldmg-na-pl/ Tutaj jest dzialajacy na PL'a ale przydalo by sie jakos wykasowac tego waithacka by bil tylko jak my bijemy
  2. ResPol zgodze się z tobą, ale ten bonus wbudowany w item ma całkowicie inne działanie niż ten w czarowanym ostrzu, tzn nie dodaje PŻ co każde uderzenie
  3. ale oczywiście też te 10% obrażen które zostaje dodanych do pż też ma znaczenie prawda? też sporo daje? na dodatek mam jeszcze czarowane ostrze M10 które daje 7% ale one całkiem inaczej działa niż wbudowane w item i nie jestem pewien czy sie łączą wie ktoś coś na ten temat?
  4. chodzi mi o te dwie branse która jest lepsza? Uploaded with ImageShack.us
  5. chodzi o ten sam co jest w czarowanym ostrzu wbudowany czyli w tym przypadku nazywa sie : 10% obrażeń będzie dodanych do PŻ
  6. ABS PŻ 10% vs 1500 PŻ co jest lepsze do expa ? z czym można dłużej wytrzymac? czy bon abs pż w itemach łączy się z tym od czarowanego ostrza?
  7. taak dziekuje temat do zamkniecia
  8. sprawdziłem to co podałeś i sie okazało że to jest dmg + 1hit killer ;/
  9. rozumiem ale o to mi chodzi że na przykład expie normalnie bez dmg i w jednym mam 1 hit killera czy to jest to?
  10. dziękuje a czy to napewno jest 1 hit killer bez wbudowanego dmg hacka ?
  11. SZUKAM 1 HIT KILLER Z PIĘŚCI NINJA BEZ DMG LUB TUTORIALU JAK TO ZROBIĆ
  12. dobry pomysł a duże jest niebezpieczeństwo na to że mnie przyłapią na dmg hacku :P ??
  13. witam mam pytanie nie posiadam już niczego w metinie i chciałem zacząć grać od nowa nie mam pojęcia jak sie dorobić wojem body zaczynając gre od zera gdzie expić co opłaca się kupywać jak zarabiać a co najważniejsze jakich cheatów do tego będe potrzebował
×
×
  • Dodaj nową pozycję...