Skocz do zawartości

lol1250

Members
  • Postów

    120
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia lol1250

  1. lol1250

    WYCENA

    heheh mojego 2 konto nie selne thx nauczycielka
  2. lol1250

    [Pytanie] Questy

    OK thx temat do zamkniecia
  3. lol1250

    [Pytanie] Questy

    Czy w DCUO czeba caly czas questy wykonywac czy mozna normalnie poexpic >?
  4. lol1250

    Wybor serva US

    thx za szybką odpowiedzi
  5. lol1250

    Wybor serva US

    mam takie pytanie na jakim servie gra najwięcej polaków ?
  6. lol1250

    POMOCY ! ;//

    czacha1994 ma racje pobierz clienta z dkfight.de i bendzie dzialac na 100% bo na privach są inne epicy niż na globalu
  7. lol1250

    WYCENA

    thx Gorbi Tyle co ja wydalem w rapka ty napewno nigdy nie wydasz i sellalem pety bo nie byly mi potrzebne a teraz nie gram bo rappelz .pl jest do .... i dlatego teraz gram ale w fr
  8. lol1250

    WYCENA

    Nie jestem zadnym dzieckiem rinke ani gerdy .... ogar
  9. lol1250

    WYCENA

    elo mam pytank na ile bys cie wycenili konto 150 mw cale eq razem z kaskiem z sklepu rappelz , duzo rzeczy z item shop wrozki chrzestne ,ss ,napoje wzrostu ,ciastka, Strój ozdobny pustelnika ... pety BP 99+10 wzm 3 /Jastrząb 112+22 ++ za normalne odpowiedzi
  10. lol1250

    Pytanko

    Elo ,mam pytanko ile ludzi moze byc zalogowanym nawiejcej na prive który jest trzymany na hamachi ??? za odpowiedz ++++
  11. lol1250

    HEHe pomozcie

    dedyka to znaczy ??? sorki ale troche sie na tym nie znam :P ale stawilem dzialajacy serwer na hamachi i teraz chialem normalny stawic dla polaków :P dobra juz wiem co to jest post do zamkniecia thx
  12. lol1250

    HEHe pomozcie

    ELo możecie mi napisać albo dać link do zakup programu albo darmowego jak istnieje do tworzenia serwerów rappelz ale nie hamachi tylko jakiś normalny żeby było np jak w darknessFight albo Age od rappelz za każda odpowiedzieć +
  13. elo powiem ci tak priva latwo stworzyc ale przez hamachi a za server normalny czeba placic i tyle :P
  14. lol1250

    [Hack]D3D Menu

    ee na jaka nazwe dac injectora na plik ??? zblackout bo sie nie wlacza
  15. lol1250

    [Hack]D3D Menu

    ja system 32
×
×
  • Dodaj nową pozycję...