Skocz do zawartości

jambojet

ProUser
  • Postów

    546
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. gówno patrzyłem w google i na modernwar i nie znalazłem dobrego linku
  2. Mi wystarczą średnie detale. Mw2 chodziło mi na najwyższych a mw3 ma być na tym samym silniku tylko dodadzą parę nowości. Jak myślicie pójdzie mw3 na średnich detalach??? Amd Athlon 64 x2 6000+ 2x 3ghz 4gb ram GeForce 9600 Gso 384 mb Xp 32 bity
  3. Prosze o link do pobrania patchu 1.7.2
  4. tu mało kto się zna na cenach PL a co dopiero SG^^. Na forum SG masz specjalny dział Price Check tam sie spytaj. Bym podał ci cenę ale mi sie nie chce
  5. jambojet

    [Pytanie]Wp 2 skill

    Hej!!! Robie wp do zarobku i nie wiem co będzie lepsze zbrojka czy strach??? Oczywiście ma mi to posłużyć do expa a w przyszłości do pvp bo 3 i 4 skill to będzie wir i palec. Oczywiście chodzi mi o global serwer:)
  6. ja pamiętam jak byłem głupim neosem to straciłem w ten sposób smiertelna +8 ;f
  7. gram na globalu sg.
  8. własnie powiedz cos o tym serwerze to taki 4fun???
  9. jak zaczynasz od 0 bez eq itp to 2 int 1 hp. A jak masz już eq z hp to polecałbym najpierw zrobic int do 90
  10. Witam! Czy jeśli w mrocznej ochronie będę miał abs 40% + absy w eq 60% np na miecze to czy taki body będzie miał jakieś dmg?? Bo to wychodzi 100% absu
  11. ja pierdziele co wy sie ostatnio macie z tym fubu. Wrzuć jeszcze filmik jak mu loda robisz
  12. 0 kamyków
  13. jambojet

    [Wycena]Woja body 51lvl

    ja bym za to dał może 20 zł bo aura m1 na 51lvl...(hahaahahah)
  14. jambojet

    [Pytanie]Exp

    v2 z buffem 2x m po grupce szponow
×
×
  • Dodaj nową pozycję...