Siemka. CHciałem pograć na jakimś privie żeby zobaczyć jaka postać przypadnie mi do gustu.
I teraz zaczyna się problem mam dość słabego neta i chciałbym pobrać sam launcher.
Proszę o podanie takich serwerków. Z góry dzięki.
Siemka. Gram na elite dekaron... ale gdy napisze np. "w" postać idzie do przodu jak napisze "g" wyskakuje okno gildi. I tak z każdym skrótowym klawiszem.
Proszę o szybką pomoc za którą napewno dam +.
Witam. CHciałem zacząć grać w Elite dekaron a tu niespodzinka.. jak wchodze na stronke to biore rejestracja i wykakuje jakis parse error proszę o szybką pomoc.
Problem rozwiązany po kilku godz. stronka zaczeła działać.
Temat do zamknięcia.
Siemka. Mam zamiar ściągnąć prywatny serwer. I zastanawiam na jakim gra "dużo" ludzi, szybki exp, nawet dobry drop.Jeśli możecie wypiszcie według siebie najlepszy priv. Proszę o szybką odpowiedź.
Z góry dziękuję.