Skocz do zawartości

boootek

Members
  • Postów

    72
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia boootek

  1. Ta opcja pojawia się około 24... by nie stracić awanturności której nie wykorzystaliśmy wciągu dnia jednak za mała opłatą 1 grzybka
  2. Ja z chęcią przyjme to konto.
  3. boootek

    NiceMT2[PL][Hamachi]

    Podczas wybierania postaci wywala:/
  4. Siemka. Ostatnio granie na zwykłych serwerach znudziło mi się i teraz szukam jakiegoś 4fun na interlude. Z góry thx.
  5. boootek

    Prywatne Serwery

    Siemka. CHciałem pograć na jakimś privie żeby zobaczyć jaka postać przypadnie mi do gustu. I teraz zaczyna się problem mam dość słabego neta i chciałbym pobrać sam launcher. Proszę o podanie takich serwerków. Z góry dzięki.
  6. Ja chętnie kupiłbym jakiegoś bowa do 700kk aaaa sorkaaa bo zamiast bow w pierwszym napisalem xbow sorka mógłbyś podać skille do bowa?
  7. Siemka. Mógłbym prosić o build dla segity?? No i oczywiście w jakie skille dawać( gram z łukiem). Z góry thx.
  8. boootek

    Build Dla Maga

    Wilekie dzięki. A wiesz może jak dawać skille?
  9. boootek

    Build Dla Maga

    Siemka. Mam 147lvl magiem. I nie wiem w jakie skille dawać pkt i w co rozdawac staty czy nadal w spr czy heal. Z góty dzieki.
  10. boootek

    Argaty

    Siema. gram na Elite dekaron. Mam 5 coppery. Ile moge za nie dostać?? I ile kosztują silvery i te trzecie??
  11. boootek

    Elite Dekaron

    Siemka. Gram na elite dekaron... ale gdy napisze np. "w" postać idzie do przodu jak napisze "g" wyskakuje okno gildi. I tak z każdym skrótowym klawiszem. Proszę o szybką pomoc za którą napewno dam +.
  12. boootek

    Problem

    Witam. CHciałem zacząć grać w Elite dekaron a tu niespodzinka.. jak wchodze na stronke to biore rejestracja i wykakuje jakis parse error proszę o szybką pomoc. Problem rozwiązany po kilku godz. stronka zaczeła działać. Temat do zamknięcia.
  13. boootek

    Jaki Priv?

    Ok jutro będę już tam grał
  14. boootek

    Jaki Priv?

    Dzięki. Jeśli tam grasz podałbyś swój nick?
  15. boootek

    Jaki Priv?

    Siemka. Mam zamiar ściągnąć prywatny serwer. I zastanawiam na jakim gra "dużo" ludzi, szybki exp, nawet dobry drop.Jeśli możecie wypiszcie według siebie najlepszy priv. Proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuję.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...