Witam. Chciałem Wam oznajmić że kończę z MPC Forum. Przykro mi ale wiem że prawie all mych postów to spam i mam 70%.
Dziękuje tym co razem graliśmy w metina, tym co mi pomogli, i tym co mnie nie lubili bo przecież życie nie jest usłane jak każdy by chciał
W takim razie prosił bym o perm dla tego konta.
Pozdrawiam. 4EveR MPC