Skocz do zawartości

xxSyRiUsZxx

Postmaker
  • Postów

    812
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O xxSyRiUsZxx

  • Urodziny 15.05.1996

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Warszawa

Ostatnie wizyty

4 956 wyświetleń profilu
  1. tak tak wiem dostne 5% lub więcej, ale prosze was all DAWAĆ MINUSÓW ILE SIE DA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DAWAĆ MINUSÓW ILE SIE DA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DAWAĆ MINUSÓW ILE SIE DA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DAWAĆ MINUSÓW ILE SIE DA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DAWAĆ MINUSÓW ILE SIE DA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DAWAĆ MINUSÓW ILE SIE DA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DAWAĆ MINUSÓW ILE SIE DA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DAWAĆ MINUSÓW ILE SIE DA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DAWAĆ MINUSÓW ILE SIE DA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  2. xxx
  3. Zeby widzieć wgraj pliki PC - na zbroje (jak są) monster i monster2 - na mooby season season2 - na textury itp
  4. Witam. Chciałem Wam oznajmić że kończę z MPC Forum. Przykro mi ale wiem że prawie all mych postów to spam i mam 70%. Dziękuje tym co razem graliśmy w metina, tym co mi pomogli, i tym co mnie nie lubili bo przecież życie nie jest usłane jak każdy by chciał W takim razie prosił bym o perm dla tego konta. Pozdrawiam. 4EveR MPC
  5. To na allegro kup ... Mój kumpel ma takie, tylko że one są troche duże ale maja specjalne pudełko + bardzo głośne @EDIT Nie doczytałem - o kabel prosisz zeby był na wejście AUX? A tak wgl do jakiego telefonu te glosniki ? @EDIT2 Tu masz nawet fajne : http://allegro.pl/zs13-glosniki-do-telefonu-pc-laptopa-adaptery-mp3-i1230893208.html
  6. Cze. Mam pytanie czy do fify 10 da sie jakos wgrac mowe komentatorów ? Bo wiele zawodników biega z pilka a oni nic tylko "bardzo dobry strzał" itp. Myslicie ze da sie cos takiego zrobic?
  7. Bardzo nie lubie syfu na pulpicie. Nawet gdy mam ponad 1 kolumnę wkurwia mnie to Nie wiem czemu :P
  8. Witam. Pytam jak znaleźć IP serva. Znam cmd i stronki gdzie wpisujemy domene i wyskakuje IP. W tym problem ze większość serwerów ma inne IP niż domene. Więc pytam was.
  9. Masz http://dlcl.gfsrv.net/metin2/clients/pl/Downloader_Metin2_pl.exe
  10. max to wlasnie 2kkk ;p musisz cos kupic i moze Ci sie uda
  11. ok ram to spoko - najwyzej dokupie teraz pytanie - czy jak chce kupic new procesor to musze all wymieniac ? cala plyte główna czy nie trzeba ?
  12. a tak bez lagów to 30-40 ? i ile ramu musiał bym dać ? 1gb ?
  13. Witam. Mam pytanie jak dużo osób wbije na takim kompie i necie :
  14. Nie ten dział Tutaj pisz : http://www.mpcforum.pl/forum/175-metin2-tworzenie-serwerow-prywatnych/
  15. Na start daj coś nie za wolnego i nie za szybkiego. Potem mozesz dac techno A jak nie to daj moze rapu troche lub hh
×
×
  • Dodaj nową pozycję...