Skocz do zawartości

krzysiek515404

Members
  • Postów

    224
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia krzysiek515404

  1. wlasnie tamte linki nie dzialaja i na modzie na dzwonek tez nie ma takiej opcji
  2. Witam , czy jest sposob na nieodrzucanie mobow z konia (szamanka bron : dzwonek ) Oczywiscie PL
  3. Witam . Czy wie ktoś do czego służy opcja ''Damage'' w najnowszym kamer modzie i czy da się ustawić nieodrzucanie mobów z konia na szamnce (dzwonek ) Pozdrawiam
  4. Zrobiłem tak jak było tam napisane i wraz wywala . pomocy 4 dzien premium leci ;/
  5. Loguje się na konto (easymetin2) wszystko ok. patchuje grę i biorę start gry . Gra sie włącza i po 1 min wyłącza. W czym problem ? dodam jeszcze ,ze instalowalem i easy i metka najnowszego pl jeszcze raz i to nic nie dalo .
  6. nie da sie zeby 2 ooby na 1 koncie graly bo pokaze sie restart char i ''stop bot'' a co do 2 tez sie nie da
  7. Witam ! Szukam działąjącego DMG hacka NA SKILE!!!!(na pandoramt2) ,wrzucałem wszystkie możliwe i nie działa wh ,dmg hity działą ,a juz dmg na skile mi nie działa wiec prosze o link szukałem i znalesc nie moglem wynagrodze limitem +
  8. a w DT dziala ten DH bo mi jakos nie chce , jak cos to DT polecam szkatki :P
  9. no właśnie nie robiłem nigdzie zadnych kont !
  10. Witam Krótko i na temat na mojego maila przyszła wiadomość : Nie pytam już skąd ktoś znał mojego maila na którym mam konto (metin2) .Chodzi o to jak ktoś robił tego key'a Za pomoc +
  11. Po 1 . Tylko MPC ! Po 2. to chodzi mi o horse DMG i to PL Po 3. jeszcze wczoraj działał nie odrzucało mobów itp a dziś chyba będzie end tego hacka tylko nikt nie chce napisać czy u niego działa czy nie
  12. Szukam Hacka który nie odrzuca z konia i zadaje mobom obrazenia 2/3 x Ja mam chyba jakieś złe pliki bo jak włączam przez obejscie (zmieniam index oczywiście ) to wybieram postać i wywala kiedyś mi działały ale porsze o link do nowych plikow
  13. To jakis neo z nim nie idzie sie dogadac mozesz byc pewny ze on tego nie zglosi :)ale zobacze co sie uda zrobic
  14. hubi - typek powiedział że potwierdzi maila mister- na policje nie ide ! wole juz mu na maila się włamać ale na razie nie mam pomysłów key może bo słownikiem się nie będę bawił
×
×
  • Dodaj nową pozycję...