Witam . Czy wie ktoś do czego służy opcja ''Damage'' w najnowszym kamer modzie i czy da się ustawić nieodrzucanie mobów z konia na szamnce (dzwonek )
Pozdrawiam
Loguje się na konto (easymetin2) wszystko ok. patchuje grę i biorę start gry . Gra sie włącza i po 1 min wyłącza. W czym problem ?
dodam jeszcze ,ze instalowalem i easy i metka najnowszego pl jeszcze raz i to nic nie dalo .
Witam !
Szukam działąjącego DMG hacka NA SKILE!!!!(na pandoramt2) ,wrzucałem wszystkie możliwe i nie działa wh ,dmg hity działą ,a juz dmg na skile mi nie działa wiec prosze o link szukałem i znalesc nie moglem wynagrodze limitem +
Witam
Krótko i na temat na mojego maila przyszła wiadomość :
Nie pytam już skąd ktoś znał mojego maila na którym mam konto (metin2) .Chodzi o to jak ktoś robił tego key'a
Za pomoc +
Po 1 . Tylko MPC !
Po 2. to chodzi mi o horse DMG i to PL
Po 3. jeszcze wczoraj działał nie odrzucało mobów itp a dziś chyba będzie end tego hacka tylko nikt nie chce napisać czy u niego działa czy nie
Szukam Hacka który nie odrzuca z konia i zadaje mobom obrazenia 2/3 x
Ja mam chyba jakieś złe pliki bo jak włączam przez obejscie (zmieniam index oczywiście ) to wybieram postać i wywala kiedyś mi działały ale porsze o link do nowych plikow
hubi - typek powiedział że potwierdzi maila
mister- na policje nie ide ! wole juz mu na maila się włamać ale na razie nie mam pomysłów key może bo słownikiem się nie będę bawił