1. a jak ci sie nudzi to na rybki lub jakis FB i karasie itp. lowic , pozniej otwierasz i malze zbierasz nastepnie je otwierasz i perelki na sell
2. ja tez czesto przegladam sklepy (najlepiej te nowe) zawsze ktos moze zrobic blad ;D kupilem raz stal sura +9 za 45kk
3. jak Xerio wspominala , exp w grocie najlepiej v2 , robisz eq 60% na podwojny drop yang , metala 80lv + i spot jest twoj kasa leci ze ho ho
pozdrawiam Okleja.